Koszulkę wydziergałam z nitek Lang Yarns – Linello (117) i Quattro (218) na drutach nr 4 i 3,75 oraz szydełkami 3 i 2,5. Nadużywane tego lata przeze mnie łezki, ale niezwykle mnie wciągające ;) – tym razem z Linello – przerabiane rzędami skracanymi, tak, jak również lekkie przedłużanie tyłu, wykonane po dolnej części z łezkami. Zabawa była fajna, tym bardziej, że niezaplanowana ;)

Takiego nitkowego zestawu jeszcze nie przerabiałam, ale wiem, że chętnie to powtórzę, bo przerabia się świetnie i miło nosi ;)

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
7 months ago
Ilo - bardzo dziękuję! - gdybym tylko mogła tymi koszulkami zatrzymać lato, to byłoby fajnie ;), bo w tym roku wydłubałam ich trochę, może trochę więcej, a jeszcze to robię, i jeszcze mam zaczęte-nieskończone - hahaha! Ale chyba jednak nie mam takiej mocy ;)


Mama72 - dziękuję bardzo! ;) Masz na myśli te, które znajdują się pod wycięciem na dekolt? Tam przerobiłam chyba właśnie 5 razy po trzy oczka razem - często to robię, aby zmniejszyć szerokość górnej części koszulki ;)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Like Like
0
mama72
7 months ago
Taką chciałabym mieć. Karczek do pogłaskania. A co tam jest z 5 oczkami w dekolcie?
Like Like
0
Ilo
7 months ago
Świetny pomysł, dobór kolorów zachwyca.
Lato chyba nie odejdzie w tym roku - będzie czekać na Twoje kolejne piękne prace :-)
Like Like
2
migdal
7 months ago
Margarida, Hanna19, Lenka123, Stasia108, Renii, Bp510 - SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ ZA CAŁE MNÓSTWO PIĘKNYCH I PRZEMIŁYCH SŁÓW! - bardzo się cieszę, że to moje "łezkowanie" Wam się podoba ;) Za życzenia zdrowia również bardzo dziękujemy!, a Koleżce Mężowi - fotografowi ;) - także miło!

Pozdrawiam Was serdecznie!
Like Like
0
bp510
7 months ago
Ależ to jest piękne!. Wygląda jak obraz malowany włóczkami przy użyciu drutów i szydełka. Duże brawa dla fotografa za dokładne zdjęcia, bo można kontemplować wszystkie szczegóły dzianiny :)
Like Like
0
Renii
7 months ago
Zachwycająca praca! Wszystko jest tak pięknie dopracowane...
Serdecznie pozdrawiam:)
Like Like
0
stasia108
7 months ago
No i zbieram szczękę z podłogi, wszystkie ładne, te Twoje koszulki, ale ta, to mega petarda.
Like Like
0
lenka123
7 months ago
Migdałku, wczoraj to cudo zobaczyłam pierwszy raz...do dziś nie mogę pozbierać szczęki z podłogi. Wszystkie Twoje prace są wyjątkowe :) za każdym razem myślę sobie czy może być coś piękniejszego? I ukazuje się Twoje kolejne dzieło i kolejne. A wszystkie one piękne, dopracowane, zaskakujące, niepowtarzalne. Jesteś niesamowita w doborze kolorów, struktur, mieszania tego wszystkiego ze sobą.
Pozdrowienia dla Ciebie i Kolegi Męża. Dużo zdrówka życzę :)
Like Like
0
Hanna19
7 months ago
Migdałku, to jest CUDO dziewiarskie :-) . Zainspirowałaś mnie do nauczenia się w końcu takich łezek - wielokrotnie je widziałam, ale dopiero ta praca mocno poruszyła moje serce - dziękuję Ci :-*
Like Like
0
Margarida
7 months ago
Migdałku! Mistrzostwo świata po raz kolejny. Gratuluję smaku, doboru kolorów i łezek... Cudowności!
Like Like