Sweterek robiony o dołu w częściach powstało z włóczek firmy Lang Yarns: Pride (99) oraz na obróbki Lino (99) na drutach 3,75 i 3,5 oraz szydełkami 3 i 2,5.

Przedłużany tył, skosy ramion, podkrój dekoltu oraz „główki” rękawów zrobiłam rzędami skracanymi i wszystkie szwy szydełkowe wykonałam na wierzchu.

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
1 year ago
BarbaraPie - BARDZO DZIĘKUJĘ! Przyznaję - fajnie się go nosi ;)
O ile pamiętam, to wyszły mi na niego 3 motki - mogę go jeszcze zważyć i sprawdzę. Też jestem z tych ściśle dziergających i wybrałam druty 3,75. Widzę, że poszłaś w zdecydowany kolor! - i fajnie - zawsze możesz jeszcze spojrzeć na Linello - może coś z tej kolorystyki wpadnie Ci w oko ;) Ale i te jednobarwne Pride są świetne - wydaje mi się, że 3 motki na Twoją dzianinę powinny wystarczyć ;)
Pozdrawiam Cię serdecznie! I nie pozwól długo czekać tym cudnym motkom!
Like Like
0
BarbaraPie
1 year ago
Wyszedł prosty a za razem elegancki fason.
Jak się cieszę, że tu trafiłam bo w grudniu 2022 kupiłam 2 szt. koloru 0047 i zastanawiałam się co zrobić i czy się po praniu wyciągnie (co do wyciągania już przeczytałam w komentarzu).
Chcę zrobić tunikę tak 70 cm długości z rękawem do łokcia w rozmiarze S i się zastanawiam czy jak dokupię 3 to mi wystarczy. Robię ściślej dlatego próbkę zrobiłam na 4,0.
Myślałam jeszcze by połączyć z pomarańczowym tylko wtedy to już nie wiem ile dokupić koloru 0047.
Like Like
0
migdal
1 year ago
Baśka1, Anowi - DZIĘKUJĘ Wam za te miłe słowa!

Baśka1 - nie, nie wyciągnął się - powiedziałabym, że raczej się "ułożył", a wzór i fason nabrały odpowiedniego kształtu ;)
Like Like like 1
0
Anowi
1 year ago
Cudny duecik. To uczta dla moich oczu .
Like Like
0
baśka1
1 year ago
Sweterek super, bardzo mi sie podoba i jest blizniaczek,czy pride się wyciągnął po praniu,?
Like Like like 1
0
migdal
1 year ago
Rita - dziękuję bardzo! - plisy z oczkami z warkocza polecam, świetnie się sprawdzają, także w Pride, które jest specyficzną włóczką i nie należy jej obciążać ;) - lekkie guziczki, gotowe dziurki, obróbka Lino i nawet się trzyma ;)
Like Like
0
rita
1 year ago
Kombinacja oczek prawych i lewych dała bardzo fajny efekt.Szczególnie na przodach ma to znaczenie,bo dzięki temu nie zwijają się.A Twoje plisy z "gotowymi"dziurkami wciąż mnie zachwycają,muszę kiedyś takie zrobić.Może nawet z Pride,bo kusi mnie okropnie:)))
Like Like like 1
0
migdal
1 year ago
Ilo, Agata.wandzel, Magda_c - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za te miłe słowa!

Agato - cieszę się, że mi taki wyszedł, bo ja bardzo lubię takie "niezobowiązujące" rzeczy, ciuchy też! - hahaha!
Like Like
0
Magda_c
1 year ago
Ajajaj, kolejny super kardigan. Na lato i nie tylko.
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Ależ Ci pozazdrościłam tego kardigana... Bardzo elegancki i jakiś taki nonszalancki zarazem... Zewnętrzne szwy szydełkowe staja się Twoim kolejnym znakiem rozpoznawczym... Pride Cię pochłonął i uzależnił, ale czym jak sama pisałaś kiedyś- ludzie bez uzależnień są jacyś podejrzani...
Like Like