…kawałek bawełny ;) Rozszerzaną koszulkę, a właściwie zwężaną, bo robioną w częściach od dołu – hahaha! – wydziergałam z włóczek Lang Yarns: trzech kolorów Crealino (03, 26, 21), dwóch Canapy (88, 71) oraz bawełny Golf (272) na drutach 3,5 i szydełkami 3 i 2,5.

Ramiona i boki zszywane szydełkiem po prawej stronie robótki tak, aby szwy były na wierzchu.

Muszę przyznać, że wbrew początkowym obawom – po przyjrzeniu się cienkości nitki Crealino – że chyba przesadziłam – hahaha! – bardzo przyjemnie się dziergało ;)

Dzianina bardzo miła w dotyku.

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
1 year ago
Ilo - bardzo dziękuję! - tak, ja ciągle na przekór aurze "siedzę" w bawełnach, lnach i wiskozach... ;)
Like Like
0
Ilo
1 year ago
Za oknem pada, a tu takie fajne lato na drutach :-) Pięknie pomieszane nitki i te urzekające mini detale. Super koszulka :-)
Like Like
0
migdal
1 year ago
Aneczek - dziękuję bardzo! - mieszam, mieszam, zawsze z nadzieją, że będzie się w tym dało chodzić... - hahaha!

Browneyed - tak, tak - bez wiatrzyska na szyi ;) Dziękuję, również życzę Ci miłego dnia, u nas deszcz, deszcz i chłód...
Like Like
0
aneczek
1 year ago
Migdałku, dziergaj, mieszaj, inspiruj!!!Następne cudo powstało.
Like Like
0
browneyed
1 year ago
He, zgadza się że mam mnóstwo zamotków szyjnych i robionych dużych projektów i takie jedno motkowe. Jest też mnóstwo kupionych materiałowych szyjogrzejców. To zdecydowanie ta sama bajka, po prostu nie lubię jak mi wiatrzysko hula po szyi każdą porą roku. Miłego dnia! Angela.
Like Like
0
migdal
1 year ago
Piskorzyna, Magdadyl66, Anowi, Rita, Browneyed, Anna2578, Doro65, Kolorowo - KOCHANE DZIEWIARKI - BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA TE MIŁE SŁOWA!

Piskorzyna - tak, nawet się ucieszyłam, że znalazłam na chłodny poranek wydziergany w zeszłym roku sweterek - spasował kolorystycznie i fasonowo - hahaha!


Browneyed - my zdecydowanie z tej samej bajki - nawet w upały muszę dbać o szyję - nie jest mi wtedy zimno, ale muszę uważać na przeciągi i zawiania... ;) - jest u mnie - pewnie jak i u Ciebie ;) - całe mnóstwo szli, chust, szaliczków, kominów na każdą porę roku - hahaha!

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
Like Like love 1
0
Kolorowo
1 year ago
Podziwiam:dobór kolorów,fason,staranność wykonania, harmonię Ty i koszulka a przede wszystkim Ciebie za te Twoje RĘKOCZYNY urocze
Like Like
1
Doro65
1 year ago
cudna koszulka
Like Like
0
anna2578
1 year ago
Nasz Migdałek.....znaczy Rodzynek oraz Cud Miód i Orzeszki !
Like Like like 1
1
browneyed
1 year ago
Zawsze się uśmiecham gdy widzę leżący na tych pięknych udziergach równie śliczny szyjogrzej, jakikolwiek czy to szal czy otulacz czy chusta, a to dlatego, że ja również te miejsce zawsze ogrzewam, jakoś tak szyja i barki najmocniej mi marzną a ja tego strasznie nie lubię. Migdałku bardzo ładna bluzeczka zresztą jak wszystko inne co wychodzi z twoich rąk. Miło tez znać opinię o użytych do projektu włóczkach.Pozdrawiam - Angela
Like Like like 1