Chyba wtopiłam… - kupiłam nowość ISPE i… zakochałam się ;) Robienie z tej nitki bardzo mnie wciągnęło i nie zatrzymałam się na jednym kolorze – zaczęłam „portorotondować” – ale to potem ;)

Koszulkę wydziergałam najpierw w poprzek, potem wzdłuż z włóczki Porto Rotondo (ISPE – 101) w połączeniu ze starymi zapasami włóczki Gamma (Lang Yarns – 48), początkowo na drutach nr 4, potem 4,5 oraz szydełkami 3 i 2,5. Gotowa dzianina niezwykle miła, kolory pięknie się rozkładają, nie mogłam się powstrzymać przed zamówieniem kolejnych motków… ;) Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
8 months ago
jm.bilska - Joanno - bardzo, bardzo Ci dziękuję i również pozdrawiam Cię serdecznie!
Like Like
0
jm.bilska@gmail.com
8 months ago
Migdał
Ty zawsze wymiatasz. Piękna dzianina. Pozdrawiam serdecznie. Joanna
Like Like
0
migdal
8 months ago
Renii, IBAG - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za tak piękne komentarze i również Was pozdrawiam!
Like Like
0
IBAG
8 months ago
Bardzo mnie cieszy,że mogę podziwiać Pani mistrzowskie wykonanie uroczej dzianiny ze wszystkimi detalami!!! Gratuluję kolejnej pięknej bluzeczki.Serdecznie Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Like Like
0
Renii
8 months ago
Oczekiwanie na Twoje prace na stronie e-dziewiarki to tak jak czekanie na ulubioną gazetkę ze wzorami. Zdjęcia i komentarz do projektu zawsze wzbudzają zainteresowanie, bez względu na to, który już raz je oglądam:)
Serdecznie pozdrawiam:)
Like Like
0
migdal
8 months ago
Ilo, Aneczek, Magda_c, Ellysmoczka, Rita, Margarida, Baśka1 - WIELKIE DZIĘKI! - tyle ciepłych, wesołych i budujących słów! Dziękuję również w imieniu Kolegi Męża - przekazane! - i ja Mu dziękuję - fotki ze sprawnymi - jedną ręką i jedną nogą... - ale to też terapia ;)
Like Like
0
migdal
8 months ago
Ilo - mam nadzieję, że ślimaki nie zjedzą mi reszty, bo w tym roku nie odpuszczają jeszcze bardziej, niż w poprzednich latach..., były już rdesty, żurawki, liliowce, jaśminy, berberysy, ale czekam na nawłocie ;), budleje, milina, astry - dobrze popatrzeć w naturę, tam jest tyle barw, odcieni, niuansów... ;)

Ofelia - DZIĘKUJĘ! A panny F wygłaskane od Ciebie! ;)

Margarida - Stasia jeszcze miała?, dobrze, że nie wiem, co Dziewczyny pod tymi ladami schowały! Cudowne oświadczenie - bardzo mi się podoba - oczywiście, mieszaj, Kochana!

Baśka1 - cieszę się bardzo, że Ci się podobają ;) Tak, zrobione są pojedynczymi nitkami i faktycznie - ściskam... ;)
Like Like
0
baśka1
8 months ago
Bardzo mi się podobają Twoje prace, dziękuję, że je pokazujesz i te zbliżenia na szczegóły oglądam je, zastanawiam się i dalej nic nie wiem , czy robisz pojedynczą nitką i ścisło ? pozdrawiam
Like Like
0
Margarida
8 months ago
Migdałku, to ARCYDZIEŁO. Brak mi słów z zachwytu. Zamówiłam Porto Rotondo od Stasi "spod lady". Uroczyście oświadczam, że postaram się zgapić to cudo (chociaż pewnie mi się nie uda - nie ta ręka).
Pozdrawiam serdecznie i życzę duuuużo zdrowia dla Ciebie i Kolegi Męża. Buziaczki....
Like Like
1
rita
9 months ago
Nowe motki i stare z zapasów pięknie połączone.TO jest CUDOWNE!!!
Like Like