Robótki nieplanowane, nitki wypatrzone w wypadce… - koszulka to połączenie włóczek Lang Yarns: Lino (70) i Sol (24) przerabianych na drutach 5 i 3,75 (dwa ostatnie rzędy przy ramieniu) oraz przy pomocy szydełek 3,5 i 3. Wrzuciłam też zdjęcia lewej strony koszulki – to jest to, co męczy mnie najbardziej – dłubaniny dużo, niby tego nie widać, bo lewa strona, ale migdał wie, że nie wygląda to dobrze… – być może przygotowuję się zawsze na wersję p. Szymona Kobylińskiego – sweter ma trzy strony: lewą, prawą i czystszą… ;)

A komin – lekko zwężający się ku górze – to: Lino, Sol, Gamma (24) oraz przerabiane razem Cotone-Lino (2166 – Campolmi) i Echt (03 – Zitron) na drutach 5,5 i szydełkiem 3,5.

No cóż – Lino FAJNE JEST… - SZKODA!!! Kombinacje własne

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
mama72
2 years ago
śliczne i w twoim stylu.
Like Like
0
migdal
4 years ago
Anowi, Basia1 - serdecznie Wam dziękuję!!!

Basia1 - naprawdę, nie są trudne do zrobienia - tak mi się wydaje ;)
Like Like
0
Basia1
4 years ago
Migdał, stworzyłaś kolejne cudo. Zaniemówiłam z wrażenia. Przecudne!!! Tylko trochę skomplikowane wykonanie – myślę głównie o koszulce chociaż komin też nie wydaje mi się prosty do zrobienia. Gratuluję pomysłowości i wspaniałego warsztatu. Jesteś NIESAMOWITA!
Like Like
0
Anowi
4 years ago
Migdałku cóż powiedzieć? ARTYSTKA z Ciebie :)
Like Like
0
migdal
4 years ago
Aganieszka, Mariolcia - DZIĘKUJĘ BARDZO!!!

Aganieszka - to jest bardzo proste: najpierw zrobiłam dolne, poprzeczne części jako dwie osobne. W obu, przez dodawanie, potem odejmowanie oczek na prawym brzegu, uzyskałam podkrój pod pachy. Następnie ten poprzeczny brzeg obrobiłam szydełkiem oczkami ścisłymi zamykającymi, potem wokół nich nabrałam oczka na drut i przerabiałam górne części - mam nadzieję, że pomogłam ;)

Mariolcia - już zamówiłam następne i boję się zaglądać na strony Langa, bo wiem ile jeszcze by mi się podobało... - hahaha!
Like Like
0
Mariolcia
4 years ago
Migdałku CZarodziejko :)Lino wzbogaciło się o nowe kolory, więc natchnienia nie braknie o co jestem spokojna. pozdrawiam serdecznie
Like Like
0
aganieszka
4 years ago
A dla mnie to majstersztyk techniczny jest przede wszystkim! Ani z lewej, ani z prawej strony nie potrafię sobie wykombinować jak tak idealnie połączyłaś dół z górą? I jeszcze to wykończenie dekoltu! I te wypukłe paseczki! Dużo nauki przede mną...
Like Like
0
migdal
4 years ago
Jolaw, Manuela, Moni42, Idalia, Lamarina, Bp510 - Kochane, bardzo Wam dziękuję za te wszystkie przemiłe słowa!!! U mnie też czasami motki latami zalegają i nie chcą się dogadać z innymi, ale dobrze wiedzieć, że tam są, kiedyś znają towarzystwo, które będzie im odpowiadało... ;)

Lamarina - to ja Cię serdecznie zapraszam, nawet drzwi zostawię otwarte, żebyś ich nie musiała forsować i nie zrobiła sobie krzywdy - szkoda Dziewiarki! ;)

Bp510 - spostrzegawcze oko wypatrzyło - hahaha! - tylko dlatego posłałam to zdjęcie - niech Kolega Mąż też będzie! - dziękuję, przekażę pozdrowienia ;)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Like Like
0
bp510
4 years ago
Rewelacyjne "przypadki" na prawej i lewej stronie. Pozdrowienia dla Kolegi Męża, który widoczny jest w szkłach okularów (zdjęcie nr 1). Bardzo się postarał i możemy cieszyć oczy aż 18 pięknymi fotkami:D
Like Like
0
lamarina
4 years ago
Migdalku ,jak wiesz, ja juz nawet wlamanie planowalam po te przypadki .Cuda robisz :))
Like Like