Jak się z lnem zacznie, to końca nie widać… ;) – może i jesień za pasem, ale ja nadal mam go na drutach – hahaha! Sweterek robiłam od góry z dwóch kolorów włóczki Lino – Lang Yarns – 88, 97 oraz Lnu – E-dziewiarka na drutach 4,5 oraz szydełkiem nr 3. Zdjęć nie dało się spokojnie robić, ponieważ koleżanka Fela była niezwykle oburzona niezajmowaniem się właśnie nią, skoro to ten moment, kiedy ma na to ochotę… ;) – dlatego dorzucam i fotkę z naszą gwiazdą ;)

Fragment ażuru zaczerpnięty z archiwalnej „Sandry”.

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
2 years ago
Bozena18 - BARDZO, BARDZO CI DZIĘKUJĘ!

Marzena1970 - WIELKIE DZIĘKI!, a Lino mogę Ci polecić z czystym sumieniem ;) - choć teraz chyba promocji nie ma, dla mnie to i lepiej, bo bym się znowu skusiła... - hahaha!
Like Like
0
marzena1970
2 years ago
Wszystko już zostało napisane przez poprzedniczki, i ja się dopisuję do wszystkich och i ach. Lino jeszcze nie mam, czas to zmienić, tym bardziej, że teraz chyba jest w promocji??
Like Like
0
Bozena18
2 years ago
Przychylam się do wszystkich wypowiedzi CUDO, SUPER, ARCYDZIEŁO!!!!!
Like Like
0
migdal
2 years ago
Danusia - SERDECZNIE CI DZIĘKUJĘ! ;)

- oj, jest mi BARDZO, BARDZO MIŁO i WIELKIE DZIĘKI za tyle ciepłych słów!

Lamarina - DZIĘKUJĘ CI BARDZO! - niech nie leżą u Ciebie w szafie, niech wskoczą na druty - u mnie też przeleżały chyba ze dwa lata... ;) - od początku miał być sweterek, ale nie wiedziałam jaki - hahaha! U mnie następne kolory i motki w kolejce ;)

- o tak! - trafiłaś - właśnie zgrzebnego - to coś, co bardzo, bardzo lubię ;), a Lino zakakuje, bo ma niezwykłą szlachetność w sobie ;) Len dziewiarkowy przerabiałam pojedynczo - i też podchodziłam do niego z pewną nieśmiałością - hahaha! - ale teraz już wiem, że niepotrzebnie. DZIĘKUJĘ CI BARDZO i pozdrawiam z pochmurnego Podbeskidzia!

Menka - SERDECZNIE CI DZIĘKUJĘ za tak miły komentarz!
Like Like
0
menka
2 years ago
Jestem zachwycona i zauroczona każdą Twoją pracą. Połączenie wzorów i kolorów idealne!
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Zgadzam się- ten len ma w sobie coś uzależniającego- u mnie też jeszcze lino na drutach. CUDOWNE POŁĄCZENIE- niby zgrzebne, a ma w sobie coś królewskiego. Czy e-dziewiarkowy len robiłaś podwójną nitką? Mam zakupiony i wciąż nie mam zdania jak go ugryźć- ha ha. Gorąco pozdrawiam z Olkusza- wierna fanka...
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Rewelacja . Lino uwielbiam , leżą motki w szafie nawet w podobnych kolorach ale na kardigan nie wpadłam . Świetny pomysł a ten ażur na przodzie super . Migdalku jak zwykle inspirujesz i zachwycasz
Like Like
0
Kolorowo
2 years ago
Ślicznie dobrałaś kolorki, staranne udziergane, w Twoim niepowtarzalnym stylu. Do tego jeszcze leży jak ulał, bo masz świetną figurę.:-)Lubię patrzeć na Twoje prace w wolnej chwili. Inspirują i sprawiają, że chcę się jeszcze "podciągnąć".
Like Like
0
Danusia
2 years ago
przepięknie !!!
Like Like
0
migdal
2 years ago
SZYLAR BASIA - cieszę się bardzo i DZIĘKUJĘ!

Rita - DZIĘKUJĘ! - a na Lino skuś się, wart grzechu ;) - ma niezwykłą strukturę i jest bardzo przyjemny w noszeniu ;)

IBAG - DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!

Katarzyna Pawłowska
- DZIĘKUJĘ! - u mnie ażur to rzadkość, ale czasami coś mnie skusi ;) - cieszę się, że się podoba!
Like Like