Bluzeczka wykonana z włóczki Canapa od Lang Yarns zrobiła ostatnio furorę w świecie dziergania. Ta sztywna i szorstka włóczka, dzięki swoim niezwykłym właściwościom, stała się motywem przewodnim projektu Renaty, która zrobiła z niej piękną i oryginalną bluzeczkę.

Dziergana na drutach o numerze 5.0, z 11 motków Canapy, złożonych w podwójną nitkę, co pozwoliło uzyskać gęstość dzianiny, która z czasem zmiękła, stając się przyjemnie lejąca i miękka w dotyku.

Bluzeczka została wykonana od dołu na okrągło do wysokości pach, a następnie oddzielnie. Rękawy zostały wykonane od góry rzędami skróconymi, co pozwoliło uzyskać nieco inną fakturę w porównaniu do reszty dzianiny.

Jedyną ozdobą bluzeczki jest ażurowy panel na plecach, który dodaje całości lekkości i elegancji. Choć z przodu jest stosunkowo grzeczna, to z tyłu prezentuje się nieco bardziej odważnie.

Dzierganie Canapy okazało się dość trudne, ze względu na jej szorstkość, jednak po wypraniu i namoczeniu w odżywce do włosów, bluzeczka zmiękła i zrobiła się przyjemnie lejąca i przyjemna dla skóry.

Bluzeczka zaprojektowana i wykonana przez Renatę, a zaprezentowana przez Julię, wygląda efektownie i nadaje się idealnie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Dzięki swojej prostocie i elegancji, z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom dziergania.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
1 year ago
Reniu - FANTASTYCZNY udzierg - len górą!
Like Like
0
mama72
1 year ago
Cudnie a p. Julcia jak zwykle pięknie wychodzi na zdjęciach.
Like Like
0
kiziamizia
1 year ago
Bluzeczka jest przepiękna i Julia wygląda w niej wystrzałowo :) pozdrawiam serdecznie :)
Like Like