Chusta Feather Duster z Angory de Lux. Bardzo lekka, na całość poszedł niecały motek włóczki, spokojnie można ją było zrobić większą, ale mnie w takiej wielkości podoba się najbardziej.

mt_gallery:

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
bogna162
10 years ago
Witam Panią serdecznie,chusta to prawdziwe cudeńko,dopiero dzisiaj znalazłam tą chustę.Mam ogromną prośbę,proszę o przesłanie mi schematu lub opisu na adres . Dziękuję i Pozdrawiam
Like Like
0
Jana
10 years ago
Witam
Mam 61 lat, nie mam pojęcia jak kupić ten wzór Feather Duster, czy w drodze wyjątku mogabym prosić o schemat wzorku..........bardzo bardzo proszę, siedzę w domu........opiekuję się Mamą po udarze....
Like Like like 1
0
Liliana Konieczny
11 years ago
Bardzo piękna chusta. Kiedyś dużo robiłam na drutach, ale mam dużą przerwę. Chciałabym wrócić do robótek. Marzy mi się właśnie chusta.
Czy mogę prosić o opis i schemat na adres: ?
Z góry dziękuję
Lila
Like Like
0
monika nejman
11 years ago
witam piekna , czy mozna prosić o schemat pozdrawiam
Like Like
1
asik127
11 years ago
Witam serdecznie !
Od dawna przeglądam prace dziewiarek,ale jeszcze tak pięknej i tak fantazyjnie skomponowanej chusty nie spotkałam:-)Wyrazy uznania.Sama nie potrafię robic tak skomplikowanych rzeczy.Robi to moja przyjaciółka.Czy mogłabym poprosic o przesłanie schematu czy opisu na maila: Jeszcze raz gratuluję dzieła. Joasia( Asik127)
Like Like
1
Marta Cisowska
12 years ago
witam!
jest piękna. czy mogę prosić o przesłanie schematu na maila:
pozdrawiam
Like Like
4
grażka69
12 years ago
cudo!!!!!!!!!!!!!!!
Like Like