Super Kid - Campolmi

Szal robiłam już jakiś czas temu,ale pomyślałam że prześlę fotki .

Sama bardzo lubię jak mogę zobaczyć prace wykonane włóczką którą chcę zakupić.

Szal zrobiłam z 4 moteczków ,Super Kid -kolor 2438 ,firma Campolmi .

mt_gallery:

Wykonałam go z trzech i pół motka wełny Super Kid Color 109, w motku jest 25g=225m, pastelowe odcienie ecru, miętowego, różowego, jasnożółtego. Sweterek jest lekki, miły w noszeniu i ciepły, robiłam go drutami nr 4.

mt_gallery:

Czapkę oraz szalik wykonałam oczkami prawymi- ścieg francuski. Połączyłam włóczkę Super kid 109 z włóczką Alpaka Drops 4050. Komplet jest bardzo miły w dotyku i prosty w wykonaniu. W szaliku dodawałam jedno oczko na tym samym brzegu żeby uzyskać skos i ząbek.

mt_gallery:

Czarna narzutka dziergana na plaży, w promieniach słońca, pełna bałtyckiej bryzy. Ozdobiona filcową aplikacją wykonaną z wełny merynosów australijskich.

Narzutkę wykonałam z włóczki SUPER KID 2465 CAMPOLMI. Zużyłam trzy motki.

wakacyjna dzianina

Włóczka   Super  Kid  numery  2445,  2448, 2454, 2458, 2459 oraz 2460.
Szale wykonane na podstawie szala wykonanego przez Panią Mariolę

Będą idealne na jesienne dni :)

mt_gallery:

Tunika to połączenie dwóch włóczek firmy Campolmi: Super Kid i Merino Superwash, a przerobiona na drutach nr 4. Szal to inspiracja wzorem szala Doroty wykonany z włóczek: Super Kid (Campolmi) i  Mohair Luxe Degrade 88 (Lang Yarns) – po wycięciu białych fragmentów włóczki ;) - na drutach nr 5,5. Czapka z kolei to mieszanka: Super Kid, Merino Superwash i Odeon (Lang Yarns) i wydziergana na drutach nr 5. Do wszystkich wykończeń szydełko nr 3. Kombinacje własne

mt_gallery:

Chusta wydziergana z dwóch motków mohairu Super Kid Campolmi.

mt_gallery: