Projekt: Ravlery

Włóczka: Angora RAM musztardowa - ok dwa motki;  Angora Batik kolor 730 - motek i jedna trzecia.
Druty: KP Akrylowe połączone z żyłką 80cm - baaardzo lubię bo: są świetnie wyprofilowane, lekkie i miłe w dotyku; nie stukają;  oczka mi bardzo płynnie i równo schodzą.

Ponieważ z natury robię bardzo ścisło, zastosowałam druty 5mm (W opisach dziewiarek widziałam do tej grubości włóczek druty 3,5/3,75/4). Szal wyszedł duży (ponad dwa metry rozpiętości i z 80 szerokości - trudno określić z tymi "rogami") i  bardzo miękki - ma 19 "segmentów".

włóczka Angora RAM włóczka Angora RAM włóczka Angora RAM

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
9 years ago
Fantastyczny - piękny udzierg! Gratuluję i pozdrawiam
Like Like
0
Krystynak1
9 years ago
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za pomoc
Like Like
0
Krystynak1
9 years ago
dzęki bardzo podaję maila Pozdrawiam
Like Like
0
Ludwika
9 years ago
Super jest:)
Like Like
0
graszka_gn
9 years ago
Ojej! Wyrzuciło mnie z powiadomień, dobrze że zajrzałam. Proszę podać swojego maila, to podeślę pomoc. Schemat ma trochę zagmatwane przejście do następnego segmentu i miałam ten sam problem.
Like Like
0
Krystynak1
9 years ago
piękny szal .kupiam wzór i niestety coś nie tak robie bo zostaje mi 5 oczek od strony szyi,mogabym prosić o pomoc ? Pozdrawiam
Like Like
0
graszka_gn
9 years ago
Hej :D Wzór jest na Ravlery - w opisie jest link. Rejestracja w tym serwisie nie jest trudna. Natomiast wzór DreamBird jest płatny i byłoby nie fair go rozdawać. Wprawdzie jest bardzo łatwy w robieniu bo tylko francuzem, ale zaprojektowanie i rozpisanie graficzne skróconych rzędów kosztowało duuuużo inwencji i pracy :)
Ogromną przyjemność sprawiają mi Wasze pochwały - dziękuję. Fajny efekt końcowy w dużej mierze jest wynikiem przypadku. Mianowicie włóczka "batik" kupiona do tego projektu, po zrobieniu pierwszych segmentów, "pogryzła" się z "musztardą". Musiałam spruć i całkiem bez przekonania wyciągnęłam inną - przeznaczoną na męski szalik, który miał ożywić czarną kurtkę. Ot takie przygody, które pewnie i Wy czasem macie ;)
Like Like
0
grażka69
9 years ago
co za cudo!!! można liczyć na wzór?
Like Like
0
marzena1970
9 years ago
Fantastyczny szal , niczym ptak ..... Gratuluję ! :-*
Like Like
0
haan
9 years ago
Ależ efektowna !
Like Like