Na tegorocznych h + h w Kolonii (targi hobby i rękodzieła), wzięło udział 423 wystawców z 42 krajów, prezentując swoje produkty do szycia, szydełkowania, haftu i craftingu. Dzięki rekordowej liczbie odwiedzających około 16 000, ten międzynarodowy pokaz był najważniejszą platformą dla firm z branży na całym świecie. Firma Lang Yarns w sposób wyjątkowy wyróżniała się swoją kolekcją i nie można się temu dziwić, gdyż w tym roku obchodzi 150 lat działalności. Na swoim stoisku pokazali ponad 150 wzorów z nowymi włóczkami.

Stoisko firmy Lang Yarns na targach w Kolonii.

 

 Specjalna wystawa: 150 lat LANGYARNS

Z okazji obchodów jubileuszu firma Lang Yarns przygotowała specjalną wystawę. Zaprezentowała i zilustrowała tematy, takie jak Ludzie, historia, technologia produktu, projekt w stylu vintage.

Poniżej przedstawiamy trendy na najbliższy sezon jesień/zima. 

Najważniejsze cechy włóczek w nadchodzącym sezonie:

Wyjątkowo miękkie i puszyste włóczki wykonane z baby alpaki, frędzelkowata włóczka, która ma aksamitną powierzchnię z efektem szenili, miękkie tweedy w pięknych pastelowych odcieniach, wszystkie wykonane z naturalnych włókien, skręcane w 100% w Szwajcarii z czystej wełny new wool lub delikatnej włóczki merino. Zakres nowych włóczek jest bardzo zróżnicowany, co pozwoli Ci na kreatywne i swobodne tworzenie dzianin. Mamy nadzieję, że polubisz tak bogatą paletę produktów.

Trendy

Głównymi ideami są piękno i elegancja, z silnym elementem jakości i kształtu w ponadczasowych kolorach. Koncentrują się na nieformalnych i klasycznych stylach w nowoczesnych interpretacjach, a także na niezwykłych strukturach i na wykorzystaniu mniejszych dzianin w większych kompozycji.

Kolorowe trendy w modzie to wiele kolorów: od jasnych do ciemnych, szarych i beżowych tonacji, takich jak kolor wielbłądzi. Jako samodzielny motyw koloru znajduje się melon, a także oliwkowy zielony, czarny "New Black". Innym tematem przewodnim jest świat błękitnych kolorów ze wszystkimi jego aspektami.

Miejski trend mody idzie w kierunku prostoty i komfortu. Ubieranie kolejnej warstwy dzianin jest jak najbardziej polecane. Można zakładać na wierzch: poncha, peleryny, duże swetry, dziane marynarki.

Jeśli chodzi o dodatki, oprócz kapeluszy i szalików zalecane są szale i chusty w dowolnym kształcie.

Zobacz, jak my widzieliśmy firmę Lang Yarns na targach.

{jcomments on}

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Włóczka
6 years ago
Ja dodam, że dzianiny pokazane w Rocznicowym tunelu na 150-urodziny firmy Lang, pokazały również historię dzianiny, modele które były modne dawniej, i te które są modne teraz, dla porównania. Te frędzle, nitki, to właśnie historia "z tunelu"
Like Like
0
czynnikpsi
6 years ago
Masz rację, mam starą polską gazetkę ze swetrami z lat 90tych, to ten sam trend. Tylko poduszek nie mają. :lol:
Like Like
0
mama72
6 years ago
niektóre z prezentowanych włóczek bardzo przyjemne. Wzory raczej nie zaskakujące, nasze utalentowane koleżanki nie od wczoraj łączą szydełko z drutami w jednym wyrobie. Jeśli trendem ma być eksponowanie krzyżowania nitek to ja rezygnuję, sorki ale to stawia na równi początkującego i zaawansowanego. Frędzle pasują wyłącznie do szczupłych, więc dla mnie odpadają. Hafty na pagonach, akcept. To moje zdanie. Nadmienię, że w moim odczuciu wracamy do swetrów z roku ok 1995. Tam łączono nitki fantazyjne, długi włos, błyszczący z krótkim itp.
Like Like