Połowa sierpnia to już czas gdy powoli zaczynamy myśleć o nadchodzącej jesieni. Dzień staje się krótszy, zachód słońca wcześniej, a wschód coraz później, nostalgia za latem... Na dzierganie letnich bluzeczek, topów, kardiganów przyjdzie czas gdy śnieg jeszcze będzie za oknem. Ale by wtedy mieć z czego dziergać, należy poczynić odpowiednie zapasy bawełen, jedwabi, lnów :) A szukając inspiracji na takie letnie dzianiny warto spojrzeć na piękne dzianiny w  wykonaniu Migdał, która wykorzystała m.in. włóczki Ella, Sigma, Golf.

By ułatwić Wam przygotowanie do następnej wiosny obniżamy ceny wielu letnich włóczek aż o 20% -cały dział włóczek bawełnianych oraz Bourette z działu jedwabnego i Twins, Lino 26/4, i Cotone-Lino z działu lnianego. 

Oferta ważna jest w dniach 12.08-21.08.2017 r. i nie łączy się z innymi rabatami.

Zobaczcie, co można zrobić z włóczki bawełnianej:

 

 

Ella i reszta od Migdał

Koszulka to połączenie trzech nitek – Lang Yarns: Ella (021, kawałek 024) i Golf (034) oraz Lino Alize (numeru koloru nie pamiętam – stare zapasy… ;)) na drutach nr 4 plus szydełko nr 3. Tył i połowa przodu z Elli przerabiana w całości, przód z Lino zrobiony osobno i doszyty. Kombinacja własna

 
włóczka Ella włóczka Ella włóczka Ella
włóczka Ella włóczka Ella włóczka Ella

Czytaj więcej: Ella i...

 

Zaloguj się by komentować.