Oto, co się ostatnio wydarzyło.

1) Poprawiliśmy i dodaliśmy nowe pozycje do wyszukiwarki włóczki po jej grubości.  Zapraszamy do korzystania.

2) Ostatnio dojechały:

 • włóczki od firm: Lang Yarns, Lana Gatto
 • akcesoria od firm: Addi i Prym
 • mydła do prania i regeneracji wełny firmy Sonet
 • pompony - wiele kolorów w różnych rozmiarach

3) Czekamy na dostawę:

 • Knit Pro
 • Yarn Art

4) Dla tych, którzy są zapisani do newslettera czeka wiele atrakcji. Właśnie wysyłamy Wam nowe informacje z atrakcyjnymi ofertami.

5) Na stronie opisu kategorii nowych włóczek pojawił się duch e-dziewiarki, który pomaga dobrać włóczkę do charakteru i osobowości Dziewiarki lub osoby noszącej dzianinę z danej włóczki:

 • WŁÓCZKA FREYA
  Dla tych, którzy w życiu dokonują nie zawsze oczywistych wyborów. Osoba ubrana w dzianinę z włóczki Freya jest osobą romantyczną, ciepłą i lubiącą zwracać na siebie uwagę.
  Freya sprawi, że Twój styl ubierania, noszenia dzianin będzie wzbudzał delikatną zazdrość wśród koleżanek, a panowie nie będą mogli się powstrzymać od zerkania i podziwiania.
 • WŁÓCZKA PASSIONE
  Włóczka Passione pasuje idealnie dla pań z duszą artysty, wolnym duchem, czujących się dobrze w cieple domowego ogniska. Osoby noszące dzianiny z tej włóczki są romantyczne, ciepłe, ale też lekko roztargnione i lubiące flirtować.
  Z Passione będziesz czuć się swobodnie, na luzie. Będziesz chętniej podejmowała rozważne decyzje, z którymi do tej pory byłaś na bakier.
   
 • MILLE COLORI
  Ta włóczka pasuje do osób tryskających energią życiową, angażujących się w różne projekty, którym uśmiech towarzyszy przez cały dzień. Osoby noszące dzianiny z Mille Colori dzielą się swoją energią z całym otoczeniem sprawiając, że świat wokół nas jest cieplejszy, przyjaźniejszy i radośniejszy.
  Mille Colori sprawi, że to co do tej pory było dla Ciebie problemem, teraz jest tylko małą przeszkodą do pokonania. Radosna aura wokół Ciebie będzie bardzo mocno oddziaływała na bliskie tobie osoby. Życie stanie się łatwiejsze, a i zdrowie się poprawi.
   
 • WŁÓCZKA MOHAIR FANCY
  Jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi. Lubisz być podziwiana, a Twój styl bycia i ubierania się jest bardzo elegancki i klasyczny. Nie lubisz się spieszyć, a bylejakość jest Twoim wrogiem.
  Mohair Fancy doda Ci pewności siebie w nowym towarzystwie, przyciągnie wzrok koleżanek i kolegów. Pamiętaj jednak, że do takiej włóczki niezbędny jest uroczy uśmiech.
   
 • WŁÓCZKA MERINO (różne grubości od Lang Yarns)
  Lubisz prostotę i masz bardzo praktyczne podejście do życia. Jesteś też osobą, która lubi odpocząć wieczorem z filiżanką herbaty. Cenisz ciepło, komfort i wygodę bez zbędnych dodatków.
  Włóczka Merino od firmy Lang Yarns jest wręcz stworzona dla Ciebie i twojej rodziny. Gdy razem ubierzecie czapki i szaliki wykonane z tej włóczki, to nic nie będzie w stanie zakłócić waszej radości. Słońce jest waszym sprzymierzeńcem, tak więc ruszajcie na długie weekendowe spacery.
   
 • WŁÓCZKA VIVA
  Dzianina wykonana z tej włóczki rozjaśnia twarze ludzi wokół nas, otwiera zamknięte drzwi i sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość. Osoby noszące wyroby z tej włóczki cechują się optymizmem, czerpią z życia dużo radości i są aktywne towarzysko.
   
 • WŁÓCZKA GORDON
  Wydziergaj coś z tej włóczki a zobaczysz ile radości przyniesie Ci ta dzianina. Merino w połączeniu z kaszmirem sprawią, że z uśmiechem zaczniesz każdy nowy dzień. Stonowane kolory uspokoją skołatane serce. Osoby noszące dzianiny wykonane z tej włóczki charakteryzują się skromnością, delikatnością i dużą dozą romantyzmu.

 • WŁÓCZKA SUPER SOXX
  kto nosi wyroby z włóczki Super Soxx Cashmere jest osobą mocno stąpającą po ziemi, lubiącą luksus oraz styl klasyczny. Jest osobą znającą swoją wartość i chętnie bierze z życia to co najlepsze. Włóczka sprawi, że będziesz czuła się dobrze na co dzień, znacznie trudniej będzie zaburzyć Twoją harmonię i sprawi, że negatywne emocje będą omijały Cię szerokim łukiem.

 • MOHAIR TREND
  Włóczka w tych kolorach w połączeniu z jedwabiem i wysokiej jakości moherem ma duży wpływ na szczęście w sprawach sercowych. Proponowana dla osób szukających miłości.