InPost

W związku z wprowadzaniem działań profilaktycznych w naszych sklepach, staramy się w jak najbardziej staranny sposób obniżyć prawdopodobieństwo przeniesienia wirusa (COVID-19).

W związku z tym postanowiliśmy:

  • Do odwołania oferować (dla zamówień na minimalną kwotę 50 zł) darmową dostawę do paczkomatów, przez co ograniczamy Wasz kontakt z kurierem do minimum, a do tego bez dodatkowych kosztów dostawy.
    Czy wiesz, że instalując darmową aplikację mobilną masz możliwość:
    - większość paczkomatów oferuje zdalne (ze smartfona) otwarcie skrzynki bez konieczności dotyku klawiatury paczkomatu?
    - za towar (za pobraniem) możesz zapłacić przelewem ze swojego smartfona?
  • W sklepach stacjonarnych oferujemy możliwość zamówienia towaru telefonicznie i odbiór już zapakowanego bez potrzeby długiego przebywania w sklepie. Preferujemy szybką płatność kartą płatniczą. Nr. telefonów do sklepów stacjonarnych podane są na naszej stronie oraz w poniższych linkach: 

Zainstaluj InPost Mobile

Odbieraj paczki szybciej niż kiedykolwiek, dzięki nowej funkcji zdalnego otwarcia skrytki! Pobierz aplikację i oszczędzaj czas!

b a c

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

3
pattulla
4 years ago
Zachęcam do wgrania aplikacji na telefon. Sama korzystam od dłuższego czasu i nawet syna do tego namówiłam. Nie dotyka się wtedy panelu wprowadzającego. Wystarczy mieć przy sobie telefon i poprzez aplikację otworzyć zdalnie. Polecam!
Like Like
1
ajerkoniak
4 years ago
Hej! Jesteście niesamowici i za to Was lubię!
Like Like
1
Moni42
4 years ago
Popieram .
Like Like