chudzinkaOtrzymaliśmy dzisiaj bardzo smutną wiadomość o odejściu naszej wspaniałej Klientki, a zarazem Duszy Dziewiarskiej. Była nie tylko naszą Klientką, ale także bardzo dobrą przyjaciółką dla nas i wielu z Was. Na przestrzeni lat przesłała zdjęcia dziesiątek swoich wydzierganych prac.

Była z nami prawie od początku istnienia e-dziewiarka.pl, miała zawsze ze sobą Turbo-Druciki.

Do zobaczenia.

Jeżeli nie znaliście Chudzinki, to poniższe prace mogą Panią Krystynę Wam przybliżyć, a innym przypomnieć.

Chudzinka w naszej pamięci.

Informacja od rodziny Pani Krystyny:

Razem z Teściem i mężem bardzo Paniom dziękujemy za tę inicjatywę zbiórki na wiązankę. To jest ogromnie miłe i wzruszające. Nie chcielibysmy jednak, żeby ktoś czuł się w jakiś sposób zobowiązany. 
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo za wsparcie. Oczywiście poinformuję też o dacie pogrzebu, jak tylko będziemy cokolwiek wiedzieć.

{jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
BeKa
2 years ago
Pozostał wielki żal...
Like Like
0
Bozena18
3 years ago
Zawsze oglądam prace Chudzinki w galerii prac. Są bardzo starannie wykonane, widać że druty były pasją pani Krystyny. Myślę, że teraz będzie dziergać gdzie indziej i patrzeć na nasze prace z góry. Cześć Jej pamięci.
Like Like
0
Moni42
3 years ago
Szanowni Państwo. Pani Monika poinformowała ,że pogrzeb Krystyny odbędzie się w najbliższą środę - godz. 12, kaplica pogrzebowa na cmentarzu przy ul. Rudzkiej w Rybniku.
Like Like
0
anna.magda
3 years ago
Wyrazy wspolczucia dla Rodziny,znalam Chudzinke z jej prace,patrzy na nas z gory
Like Like
0
mamalosi
3 years ago
Kolejna smutna wiadomość :( Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Like Like
0
anita25@poczta.onet.eu
3 years ago
Wyrazy współczucia dla najbliższych(*)
Like Like
0
Teresa_maria
3 years ago
Bardzo smutna wiadomość, zawsze podziwiałam Panią Chudzinkę za expresowe udziergi, za ogrom prac, za dokumentację fotograficzną wraz z opisem, jest to kopalnia informacji z której możemy czerpać. Będzie nam brakować Pani Krysi. Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich.
Like Like
0
mhanna
3 years ago
Wyrazy współczucia dla najbliższych Pani Krysi, była wyjątkową dziewiarką, bo od tej strony dała się nam poznać, a jej niesamowita galeria zawsze będzie nam o tym przypominać. Mam nadzieję, że nie będzie jej tam brakować niteczek, a jeśli.... to niech wraca do nas, ja wierzę w taki cd...
Like Like
0
Moni42
3 years ago
Cytuję słowa Pani Moniki.Wiem, jak bardzo ważne dla mojej Teściowej były kontakty z Wami. Z jaką radością siadała do komputera o nieludzko wczesnych porach, by wypić "okienkową kawę" i poplotkować, jak lubiła dzielić się wiedzą, jaką radość sprawiało Jej dzierganie i zamieszczanie fotografii swoich prac na stronie. Jak z dziecięcą ekscytacją brała udział w konkursie Praca miesiąca, jak uwielbiała wszystkie włóczkowe nowości i wyczarowywała z nich prawdziwe cuda. Nasze dziewczynki miały zawsze najpiękniejsze sweterki, sukienki, czapeczki i szaliki, których wszyscy im zazdrościli. Serce ściska się na myśl o tym, że już nie zapyta więcej, w jakim kolorze mają być następne czapeczki dla Zosi i Basi. Mam nadzieję, że turbo-druciki i niewyczerpany zapas niegryzącej włóczki są teraz przy Niej. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Like Like
0
Moni42
3 years ago
W imieniu Teścia, Córki oraz Syna Krystyny Wróbel znanej jako Chudzinka i swoim własnym chciałam bardzo podziękować wszystkim za ogrom wsparcia i wszystkie kondolencje. Lektura tych ciepłych słów, wspomnień o Krystynie była dla nas ogromnie wzruszającym przeżyciem. Zobaczyliśmy, jak bardzo była dla Was ważna i jak bardzo zżyła się z Waszą społecznością. Świadomość, że Ona i jej dorobek pozostanie w pamięci tak wielu Osób jest bardzo kojąca. Dziękujemy również ogromnie za tę wspaniałą inicjatywę zbiórki z przeznaczeniem na wiązankę na ostatnie pożegnanie. Wasze hojne wpłaty pozwolą z nawiązką na zakup przepięknego wieńca. Jesteśmy bardzo poruszeni tymi wszystkimi gestami sympatii i słowami wsparcia, które wpisywaliście nawet w tytułach przelewów.
Dziękujemy pani Monice, która koordynowała tę akcję i przede wszystkim Ekipie E-dziewiarki, która zamieściła tak wzruszające wspomnienie o Krystynie i umożliwiła wpisywanie wszystkich słów wsparcia i wspomnień.
Like Like