Chcemy Wam przedstawić niesamowicie ciepłego człowieka jakim jest Jakob Lang.

Założyciel firmy Lang Garn (Lang yarns) Bernhardt Lang jest Prapradziadkiem Jakoba, który rozpoczął produkcję przędzy w 1867 roku w zabytkowych budynkach w Reiden w Szwajcarii, gdzie firma Lang Garn kontynuuje działalność do dziś.‎

W 2017 roku na 150. rocznicę istnienia firmy Lang Garn, Jakob został głównym zarządzającym całą rodzinną firmą.

Z naszej strony Jakob Lang jest bardzo interesującą osobą. Włada biegle kilkoma językami, zarządza wielką firmą, ale zawsze ma dla nas czas. Pamiętamy jak  w odróżnieniu od innych producentów, na początku naszej przygody z włóczkami Lang Yarns, nie my udaliśmy się do Szwajcarii, ale to Jakob przyleciał do nas osobiście, by poznać polski rynek i naszą firmę Mari Yarn. Bardzo sympatycznie wspominamy nasz spacer po najładniejszych zakątkach Wrocławia i długie rozmowy na przeróżne, bardziej i mniej ważne tematy.

Niestety nie znamy języka niemieckiego i ciężko nam jest przytoczyć bliżej temat rozmowy między Jakobem a Munkhbold Bold reprezentującym firmę NOBLE NOMADS, z której to pozyskiwany jest surowiec do produkcji ekskluzywnej włóczki Noble Yak, Noble Cashmere i Noble Camel. Zapraszamy jednak do obejrzenia wywiadu, a szczęśliwe Dziewiarki i Dziewiarze, którzy znają język niemiecki,  mogą w zostawić komentarz pod tym artykułem oraz pod samym filmem na YouTube.

Zapraszamy.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Margarida
3 years ago
Jest sposób na zrozumienie wywiadu. Należy włączyć napisy (ikonka z tabliczką)włącza się napisy niemieckie. Następnie trzeba nacisnąć zębate kółeczko i włączyć automatyczne tłumaczenie - tam trzeba wybrać język polski.Tłumaczenie nie jest doskonałe, ale ogólnie można zrozumieć treść wypowiedzi.
Like Like