1. Przyznaliśmy rabat lojalnościowy kolejnym klientkom i klientom. Ci co otrzymali zniżkę 5% lub 10% zobaczą swój kod po zalogowaniu się w prawym górnym rogu strony. 
    Zgodnie z zasadami programu lojalnościowego, rabat przyznajemy lub odbieramy (w przypadku znaczącego spadku w stosunku do kwoty wymaganej) 2 razy w roku. Tym razem nikomu, kto obecnie nie spełnia założeń programu lojalnościowego, nie wyłączyliśmy możliwości skorzystania z tego upustu. Zapraszamy zatem do dalszego korzystania. Przed wpisaniem kodu rabatowego, prosimy o wcześniejsze zalogowanie się do strony, by system sklepu mógł rozpoznać przysługujące korzyści.
  2. Ze względu na problemy techniczne przy wystawianiu i realizacji kuponu otrzymywanego za zakupy powyżej 350 zł, wyłączyliśmy tą opcję. Wszystkie dotychczasowe kupony zachowują swoją ważność. Wkrótce postaramy się zaoferować inny, atrakcyjny system bonusów.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Hanna19
1 year ago
Witam, dziękuję za informację :).
Moje spostrzeżenie w odniesieniu do pkt 2. w/w informacji. Myślę, że warto usunąć pkt. 9. w opisie „Skarbonki”, który jeszcze pozostał przy opisie programu lojalnościowego:
cyt. "9. Przy zamówieniu powyżej 350 zł, punkty nie są przyznawane. W tym przypadku przyznawany jest automatyczny kupon na 5% wartości zamówienia, do wykorzystania przy następnych zakupach." Wtedy nowe dziewiarki nie będą miały wątpliwości jak wygląda aktualny „Program Lojalnościowy”.
Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał „inny, atrakcyjny system bonusów”.
Pozdrawiam serdecznie :))
Like Like
0
admin
1 year ago
Rabat lojalnościowy 5% i 10% wg informacji podanych w zakładce "Program lojalnościowy" pozostaje bez zmian.
Skarbonka zostaje bez zmian.
Zniesiony zostaje rabat 5% złożonego zamówienia, który był do wykorzystania na następne zakupy (kod rabatowy przychodził na skrzynkę e-mail).
Like Like
0
Ilon-ka
1 year ago
Skarbonka i kody to osobne rabaty. Chodzi o staly rabat przyznawany co pol roku 5 i 10 %
Like Like
0
browneyed
1 year ago
Dzień dobry! Czy to chodzi o punty zebrane w skarbonce czy jak rozumiem kody rabatowe przychodzące na maila? Pozdrawiam Angela.
Like Like