LANGYARNS

Masz ochotę na przyjemne i kreatywne spędzenie czasu, ale brak Ci pomysłów na nowe projekty? A może jesteś zapalonym hobbystą, który szuka wyjątkowych włóczek, by stworzyć coś wyjątkowego? W takim przypadku warto odwiedzić nową stronę internetową Lang Yarns - langyarns.pl.

Szwajcarska firma Lang Yarns, znana na całym świecie ze swoich wysokiej jakości włóczek, wybrała firmę Mari Yarn jako swojego przedstawiciela na rynek polski. Dzięki temu, teraz bez ograniczeń ilościowych, klienci w Polsce mogą kupować bezpośrednio od producenta na stronie langyarns.pl z dostawą kurierską prosto do domu.

Na stronie znajdziesz szeroki wybór kolorowych, miękkich i trwałych włóczek, idealnych do dziergania wszelkiego rodzaju projektów. Co więcej, langyarns.pl oferuje również inspiracje i wzory, dzięki czemu łatwiej będzie Ci stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i odkrycia szerokiego asortymentu włóczek Lang Yarns. Kupuj bezpośrednio od producenta, bezpośrednio z naszej strony internetowej - langyarns.pl!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Ania67W
1 year ago
Witam, czy na stronie edziewiarki będzie link, taki na stałe, do tego sklepu Langa?
Like Like
0
anna2578
1 year ago
Dzień Dobry ,Mam pytanie ,czy w tym sklepie oferta jest taka sama jak w e -dziewiarce ,czy cała oferta Lang?
Amoże teraz w Famach będą wzory po polsku?
Like Like
0
Mariolcia
1 year ago
Kupując w e-dziewiarce można korzystać z promocji, na obecną chwilę z nowej strony zamawiane włóczki idą prosto od producenta więc nie ma ofert promocyjnych a ceny ustalane są przez producenta. W e-dziewiarce wszystko zostaje bez zmian, plusem korzystania ze strony Langa jest cała oferta kolorystyczna bez ograniczeń magazynowych, a przesyłka wyrusza bezpośrednio od producenta, nawet tego samego dnia i transport zajmuje około 5 dni roboczych. Pewną niedogodnością jest, że dostawa tylko przez kuriera, a w e-dz są też inne możliwości (paczkomat).
Like Like
0
Anowi
1 year ago
Świetnie przygotowana strona . Czy w przyszłości włóczki Lang bedzie można kupić wyłącznie poprzez nową stronę?
Like Like
0
ds
1 year ago
Świetna wiadomość! Gratulacje!
Like Like