IMG 3087Uzupełnienie stanów magazynowych to zawsze dobra wiadomość dla miłośników rękodzieła, zwłaszcza jeśli chodzi o poszukiwane włóczki. Dlatego też chcemy poinformować o nowych dostawach włóczek, które właśnie trafiły na nasze półki.

Firma Lang Yarns to jeden z naszych największych dostawców, który cieszy się największą popularnością. W związku z tym, z przyjemnością informujemy o uzupełnieniu stanów magazynowych, w szczególności bardzo poszukiwanej włóczki Paradise w kolorach 39, 72 i 06. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekiwali na tę włóczkę, aby móc rozpocząć swoje kolejne projekty.

Nie tylko firma Lang Yarns dostarcza nam wspaniałych włóczek. Dostaliśmy również dostawę od firmy Lana Gatto z nową letnią włóczką Saint Martin, z delikatnym blaskiem, która zawiera w sobie bawełnę, poliamid i poliester. To świetna propozycja dla miłośników lekkich i przewiewnych włóczek, idealnych na lato.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Do naszego asortymentu dołączyły nowe kolory włóczki Sugar oraz uzupełnienia stanów magazynowych innych włóczek, takich jak Silk Mohair, Mohair Royal, VIP i Paillettes.

Dla fanów włóczek firmy Malabrigo mamy też dobrą wiadomość - pojawiła się nowa włóczka Mohair, która występuje w pięciu wspaniałych kolorach.

Oprócz tego, na nasze półki trafiły też nowe kolory włóczek Mechita i Sock, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom rękodzieła.

I last but not least, jesteśmy bardzo zadowoleni, że na naszych półkach pojawił się ostatni, letni numer Vereny, który już czeka na swoich czytelników.

Mamy nadzieję, że te informacje będą dla was miłym zaskoczeniem i że znajdziecie coś dla siebie w naszej szerokiej ofercie włóczek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

IMG 3097

Zaloguj się by komentować.