Otrzymaliśmy informację od organizatorów pikniku dziewiarskiego, który odbył się 10 czerwca 2023 roku w Gdańsku, w Parku Prezydenta Reagana, z okazji Światowego Dnia Dziergania w miejscach publicznych. Chcielibyśmy podzielić się z Wami opiniami i informacjami, które otrzymaliśmy od organizatorów tego wydarzenia.

Piknik był zorganizowany wspaniale i dostarczył uczestnikom wiele radości. Organizatorzy zapewnili atrakcje dla wszystkich, włączając w to nagłośnienie, obecność foodtrucka oraz możliwość wypicia kawy na wynos. W programie znalazł się również interesujący pokaz mody dziewiarskiej, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy planowali także przeprowadzenie wielu konkursów, co dodatkowo przyciągnęło uwagę i zaangażowanie uczestników. Zależało im na znalezieniu sponsorów, a sklep e-dziewiarka.pl był jednym z tych, którzy wsparli tę inicjatywę. Chcieliby serdecznie podziękować sklepowi e-dziewiarka.pl za ich wsparcie i udział w organizacji tego wyjątkowego pikniku z okazji Światowego Dnia Dziergania w miejscach publicznych.

Wszyscy uczestnicy pikniku świetnie się bawili, a liczba obecnych osób przerosła oczekiwania organizatorów. Było to dla nich ogromne zadowolenie, widząc tak entuzjastyczną reakcję i zaangażowanie społeczności dziergających. Piknik stał się doskonałą okazją do spotkania pasjonatów dziergania, wymiany doświadczeń i promocji tej pięknej formy rękodzieła.

Przesłana foto-relacja ukazuje uśmiechy i radość na twarzach uczestników, co jest najlepszym potwierdzeniem udanej organizacji wydarzenia. Dzięki takim inicjatywom, jak piknik dziewiarski, możliwe jest pogłębianie więzi społeczności, inspirowanie innych do dziergania oraz promowanie kreatywności i rękodzieła.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom pikniku za przekazane informacje i mamy nadzieję, że podobne wydarzenia będą kontynuowane w przyszłości, przynosząc radość i inspirację wszystkim miłośnikom dziergania.

Z serdecznymi pozdrowieniami

e-dziewiarka.pl

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
JolaR
12 months ago
Pierwszy raz byłam na takiej imprezie. Byłam z córkami, które również dziergają. Impreza była bardzo wesoła z różnymi konkursami. Zdjęcia nie oddają ilości osób, które brały w niej udział. Było świetnie.
Like Like
0
Anna_03
12 months ago
Potwierdzam - było super🙂 Byłam, podobało mi się. 😍
Like Like
0
stasia108
12 months ago
Widać, że było super.
Like Like