WOOLADDICTS

Kto powiedział, że jaskrawe kolory są tylko na lato? Dzięki świeżemu turkusowi, palącej pomarańczy i frywolnemu różowi możemy kontynuować to uczucie wakacji aż do najkrótszych dni zimy. Modne kolory WOOLADDICTS na jesień/zimę 2023/24 wzywają cię, abyś pokazał/a swoje barwy.

Przygotowane włóczki i wzory WOOLADDICTS łączą tradycyjnie wysoką jakość LANGYARNS z najnowszymi trendami ze świata dziergania i mody. Nowoczesne dzierganie!

1

MYSTERY

MYSTERY Może być kolorowe – nie tylko modne kolory WOOLADDICTS są naprawdę jaskrawe tej jesieni/zimy, ale tutaj połączyliśmy je w tej samej włóczce. Każdy motek MYSTERY jest unikalny, a każdy szew przynosi kolorową niespodziankę.

92% merino extrafine | 8% nylon

∼ 110 m / 50 g

2

Zalecamy rozmiar drutów 8 mm - 9 mm, aby uzyskać próbkę 13 oczek i 21 rzędów.

MEMORY

MEMORY Miękka jak masło, łańcuszkowa włóczka z merino zapewnia niepowtarzalne doświadczenia podczas dziergania. Czy używasz jednego jednolitego koloru, kombinacji dwóch odcieni tego samego koloru czy jaskrawego mieszania, bądź pozytywny/a i twórz wspomnienia w każdym rzędzie.

88% merino superfine | 12% nylon

∼ 100 m / 50 g

3

Zalecamy rozmiar drutów 6 mm - 7 mm, aby uzyskać próbkę 16 oczek i 22 rzędy.

 

PATTERN BOOK WOOLADDICTS #11

 Zainspiruj się dzierganiem i szydełkowaniem przytulnych swetrów, ciepłych czapek i modnych swetrów bez rękawów dzięki książce WOOLADDICTS #11. Zdjęcia i modele zabiorą cię na dzikie wybrzeża, mgliste szczyty i koniec tęczy.

4

Popraw Nastrój

Pobierz darmowy wzór swetra dzierganego w modnych kolorach na jesień/zimę ze strony internetowej langyarns.com do 8 września 2023 roku.

Wprowadź kod NL2331 przy dokonywaniu zakupu.

5

Zaloguj się by komentować.