czas

Jeśli kochasz dzierganie i szukasz okazji na zakup wysokiej jakości włóczek, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rabaty na wybrane włóczki, które wcześniej były dostępne tylko na kole fortuny. Teraz możesz skorzystać z nich bez żadnych ograniczeń i zamówić włóczki, które spełnią Twoje oczekiwania.

Rabat obejmuje 45% na włóczkę Aymara, 25% na włóczkę Kimberley, włóczkę Marlene, 30% na włóczkę Marlene Luxe, Merino 120 Color, 35% na włóczkę Norma Color, i 20% na włóczkę Water. Każda z tych włóczek ma swoje niepowtarzalne właściwości, kolorystykę i fakturę, dzięki czemu możesz tworzyć niezwykłe projekty.

Ale nie zwlekaj zbyt długo, ponieważ ta oferta jest ograniczona czasowo. Masz tylko do końca tego miesiąca, aby skorzystać z tych niesamowitych rabatów i zamówić włóczki, które zapragniesz. Nie pozwól, aby czas uciekł Ci przez palce i zrób zakupy już dziś.

A skąd pomysł na takie rabaty? Zainspirowaliśmy się obrazem Salvadora Dali "Czas", który przedstawia zegary topniejące w surrealistycznym krajobrazie. Ten obraz jest symbolem niestałości i względności czasu, który może być postrzegany różnie w zależności od okoliczności. My chcemy, abyś Ty poczuła, że czas się zatrzymuje, gdy dziergasz z naszych włóczek. Chcemy, abyś mogła się zrelaksować, odprężyć i cieszyć się swoją pasją.

Zapraszamy do zakupów. Niech czas stanie w miejscu dla Ciebie i Twoich dzianin.

Włóczki w ofercie:

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
ellysmoczka
4 months ago
Dziękujemy!
Like Like
0
Margarida
4 months ago
A to ci niespodzianka! Dziękuję!
Like Like