Rozszerzyliśmy gamę kolorów naszej najwyższej jakości włóczki Mohair 21 - dodaliśmy dwanaście nowych, błyszczących odcieni.

Dzięki MOHAIR 21 teraz możesz stworzyć własną kombinację kolorów. Połącz kilka nici MOHAIR 21 w swoich ulubionych kolorach, aby uzyskać gruby sweter, lub wybierz pasujący kolor do dziergania razem z inną wełną, aby stworzyć idealną włóczkę na swój projekt.

1

KOLEKCJA FAM 280

Włókna mohair użyte we włóczce MOHAIR 21 są bardzo delikatne (21 mikronów średnicy), sprawiają, że włóczka jest bardziej miękka niż konwencjonalne włóczki moherowe. W "Kolekcji Fatto a Mano 280" proponujemy dwa rodzaje wzorów, które możesz wykonać z tej włóczki. Gra transparentności uzyskana przez dzierganie jedną lub dwiema nitkami MOHAIR 21, lub gęstszy wzór w kratkę dziergany z czterech nitek razem.

2

MOHAIR 21

58% super kid mohair - 21 MIKRON

42% jedwab

∼ 375 m / 25 g

3

Zalecamy używanie drutów o rozmiarze 2,5 mm - 3 mm, aby uzyskać próbkę 29 oczek na 43 rzędy.

SPRAWDŹ POCHODZENIE WŁÓCZKI

Dzięki programowi "Śledź swoją włóczkę" możesz śledzić włóczkę aż do jej farmy w Australii, po prostu skanując kod QR na etykiecie. Ponadto włókna mohair są certyfikowane przez RMS (Odpowiedzialny Standard Mohair), co zapewnia dobrostan kóz, zrównoważone wykorzystanie ziemi oraz uczciwe i bezpieczne warunki pracy od farmy do gotowego produktu.

4

WZÓR DO DZIERGANIA DLA CIEBIE

Pobierz wzór na sweter YOLANDA do dziergania z MOHAIR 21, dostępny bezpłatnie na stronie LANGYARNS.COM do 16 lutego 2024 roku.

Wprowadź kod NL2405 przy kasie.

5

Zaloguj się by komentować.