wiosna

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie nowych projektów, a oferta renomowanej firmy Lang Yarns na pewno przyciągnie Waszą uwagę.

Włóczka Golf, znana z jej wytrzymałości i szerokiej gamy kolorystycznej, jest teraz dostępna z 25% rabatem. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje zapasy lub wypróbować coś nowego.

Prezentacja włóczki Golf:

Zobacz prace wykonane z włóczki Golf

Nie mniej atrakcyjna jest włóczka Cashmerino, która łączy w sobie miękkość kaszmiru z praktycznością merino, tworząc idealną mieszankę na wiosenne swetry i szale. Również objęta promocją, zachęca do eksperymentowania z nowymi wzorami i technikami.

Zobacz prace wykonane z włóczki Cashmerino.

Firma Lana Gatto nie pozostaje w tyle z włóczką Chamonix, która swoją delikatnością i subtelnie przechodzącym kolorem dodaje elegancji każdemu projektowi.

Prezentacja tej włóczki dostępna jest na filmie: 

Pamiętajcie, że rabat 25% obowiązuje do odwołania - aż do słynnego “STOP”. Nie ma określonej daty zakończenia oferty, więc warto skorzystać z niej jak najszybciej, aby nie przegapić okazji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdziecie inspiracje i pomysły na projekty wykonane z oferowanych włóczek. To doskonały sposób na zobaczenie, jak pięknie prezentują się te materiały w gotowych pracach.

Nie zapomnijcie również o naszych filmach, które są świetnym źródłem informacji o włóczkach i mogą posłużyć jako przewodnik po ich właściwościach i możliwościach zastosowania.

To wspaniała okazja, aby rozpocząć wiosnę z nowymi projektami, mając do dyspozycji materiały najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nie czekajcie zbyt długo, ta oferta jest zbyt dobra, aby ją przegapić!

 

RABAT WIDOCZNY W KOSZYKU!

Zaloguj się by komentować.