Właścicielka poprosiła o "smerfetę" z konkretnym pomponem i jak widać zadowolona.

Wydziergałam ją z MILLE COLORI 200 Lang, drucikami 5 mm. Z takiego dwustu - gramowego motasa powstały dwie czapki i jeszcze trochę włóczki zostało, z czego wykombinuję mitenki.

gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
2 years ago
No radość jest i nie ma też zdziwienia! - kolor piękny, fason wesoły i świetny efekt całości!
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Bardzo dziękuje, już kombinuje...
Like Like
0
aneczek
2 years ago
Bardzo dziękuję za miłe komentarze!!! Agato, entrelak, to bardzo prosta technika, którą znam ponad 30 lat. Na czapkę nabrałam 72 oczka i w robótce na okrągło wydziergałam ściągacz 1x1 o szer.8,5 cm., na którym wyrobiłam 8 trójkątów po 9 oczek, po trójkątach powstawały kwadraty układające się naprzemiennie rzędami "raz w prawo, raz w lewo" (łącznie 7 rzędów). W poszczególnych kwadracikowych rzędach umiejętnie gubiłam oczka i w finalnych ośmiu trójkątach, którymi zwieńczyłam "smerfetę" było już po 5 oczek. No i tyle co mogę Tobie od siebie przekazać. Proszę, poszukaj w serwisie YouTube, na pewno coś będzie odnośnie tej metody.Życzę szybkiego sukcesu w wydzierganiu takiej czapki. Szkoda by było, żeby taka fajna Dziewiarka się "udusiła" :):):)
Like Like
0
IYN - Izabela Yrsa
2 years ago
Ale super czapa! Nie dziwię się, nosicielka jest zadowolona :)
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Ale fantastyczna Smerfeta!!! Gdzie znajdę podpowiedź, jak robi się czapkę enterlakiem? Proszę o sugestie, bo: MUSZĘ, BO SIĘ UDUSZĘ tez taka zrobić!
Like Like