Ande - Lane Mondial

Ta dwukolorowa czapka z resztek dla 4-letniej Gabrysi wykonana jest dwukolorowym ściegiem angielskim - zresztą to widać, ale spotkałam się też z terminem tj., brioszka :).

Pompon posiada z odzysku z mojej zeszłorocznej czapki z uwielbianej ANDE Mondial.

Druty rozm.3,5, a oczek 66.

mt_gallery:

Troszkę się miotałam z wysłaniem tego sweterka do "edziewiarki", bo on w swoim składzie zawiera niewiele, bo ostatnie 2 motki przefajnej alpaki "Ande" Mondial - dół sweterka. 

Druty 3,5 i 4.

mt_gallery:

Wykonany głównie z resztek ANDE Mondial, BABY ALPAKA SILK Drops, SEIDENSTRASSE i GOBI Zitron, drucikami rozm. od 2,5 do 4,5. Mam nadzieję, że obdarowanej się spodoba.

mt_gallery:

Wydziergany ze 100% alpaki "Ande" Mondial 50/120, drucikami rozm.3, zużyłam 2 moteczki na szalik i po niecałym moteczku na czapkę i mitenki. Zastanawiam się nad doprawieniem czapce pompona, a szalikowi frędzli :) ;)
 
 
mt_gallery:
Sweterek wydziergany z fantastycznej alpaki Ande Mondial, drucikami rozm.4. Zużyłam 6,5 moteczków.
 
mt_gallery:

Pulower wydziergałam ze 100% alpaki "Ande" Mondial drutami rozm. 3, 4, 4,5, 5. Dziergany od dołu, na okrągło. Zużyłam 7,5 moteczków. Właściciel zadowolony

mt_gallery:

Wszystko wykonane zostało z alpaki "Ande" Mondiala. Na pulower zużyłam 13,5 moteczków, drucikami rozm. 4-ściągacze, 3-korpus i rękawy, 2,5-wykończenie pod szyją. Mitenki i czapki drucikami rozm.3. Na mitenki i 2 czapki zużyłam łącznie ze 3 moteczki.
mt_gallery: