Dawno temu zakupiłam dwa motki włóczki Yak (Zitron 06). Miała być ciemna zieleń i była, ale BARDZO ciemna… - hahaha! Nie chciałam ich zwracać, więc nieco poleżakowały, bo może coś się do nich dopasuję.

Przyszedł czas, że się dopasował Kid-Silk (Drost 37). Od dłuższego czasu czekały też guziki – bardzo mi się podobają, ale do niczego nie pasowały… - i tak wszystko ma swój czas ;)

Muszę przyznać, że połączenie obu nitek jest cudowne – wyszła zieleń jaka mi się marzyła, a do tego w dotyku jest niesamowity ;) Nie dowiedziałam się na razie, jak „smakuje” Yak w pojedynkę, ale nic straconego – raczej jeszcze się skuszę – hahaha! – bo kolory SĄ!

Sweterek robiony od góry podwójną nitką na drutach nr 4, potrzebne szydełka 3 i 2,5.

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
doroma
2 years ago
Artystka, artystka, artystka. Na każdej Twojej pracy można zgubić oko. Zawiesić i...podziwiać. U Ciebie podziwiać można oryginalne rozwiązania fasonu. Będę czerpać inspiracje. Gratuluję.
Like Like
0
menka
2 years ago
Przepiękny sweter! jestem w posiadaniu dwóch motków yaka i mimo wielu prób przerobienia go w pojedynkę, efekt wciąż nie jest zadowalający. Dodanie kid-silka to strzał w dziesiątkę! Czy mogłabym prosić o wskazówki do zrobienia tego swetra? Mój adres: . Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie
Like Like
0
migdal
3 years ago
Beata12 - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! I chociaż ja nie bardzo moherkowa - hahaha! - to mogę Ci polecić takie połączenie - akurat dropsowa włóczka nie jest zbyt gruba i do tego bardzo przyjemna w dotyku ;) Już do Ciebie piszę ;)
Like Like
0
beata12
3 years ago
Kolejne Cudo!!!!! Jest po prostu śliczny, taki akurat. Niby podobny do innych a taki wyjątkowy. Jeśli można też proszę o wskazówki . Utwierdziłam się,że dołożenie kid-silka zmienia wszystko a nie mogłam się zdecydować. Dziękuję.
Like Like
0
migdal
3 years ago
Dananowa - bardzo proszę! - ooo... - dziękuję! ;)

Anowi
- BARDZO DZIĘKUJĘ! - o tak, raczej rzadkość, kończę najczęściej przy 5 sztukach, a tym razem się rozpędziłam..., przyszyłam więcej niż widać, bo trzy musiałam wypruć i przyszyć ponownie... - jakoś się w nich zagubiłam i poszło krzywo... - hahaha!

Paula123 - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! i cieszę się, że ta mieszanka Ci się podoba ;) Nie, sweterek nie jest taliowany, lekkie wcięcie wychodzi dzięki przerobionemu skosowi ;) Poszło...
Like Like
0
Paula123
3 years ago
Piękny sweterek jak zwykle w Twoim wydaniu. Dopasowanie szczegółów np. guziki, piękne boczki. Prosto a jednocześnie elegancko. Jeśli mogę dołączyć do grona proszących o opis, będę wdzięczna. Czy krój jest taliowany czy to efekt bocznych wzorów? Pozdrawiam . mój e-mail:
Like Like
0
Anowi
3 years ago
Przepiękny kardigan, a tyle guzików w Twojej dzianinie to rzadkość.
Like Like
0
Dananowa
3 years ago
Bardzo dziękuję za wskazówki Migdałku. Mieszacz to z Ciebie nie jest pospolity,a niepospolity.
Like Like
0
migdal
3 years ago
Dananowa - DZIĘKUJĘ! choć ze mnie to tylko mieszacz pospolity ;) A wskazówki - mam nadzieję - że się przydadzą ;)

Rita
- BARDZO DZIĘKUJĘ! - faktycznie, dobrze się w nim czuję, jakoś tak spasował i przykleił się do mnie ;)
Like Like
0
rita
3 years ago
Szlachetne niteczki widać na pierwszy rzut oka.A guziczki rozświetlają całość i podkreślają wyjątkowość dzianiny.Bardzo do Ciebie pasuje,piękny.
Like Like