Pierwszą w życiu mosaikę uważam za zaliczoną :-) Długo się zbierałam, żeby poznać tę metodę, ale jak to ja poleciałam z grubej rury bo co się będę rozdrabniać i ćwiczyć na chustach, hi hi.... Za namową moich dwóch serdecznych koleżanek Marii_lub i Lamariny odważyłam się. Dziękuję Dziewczyny :-)

Mój sweterek powstał oczywiście jako test, tym razem dla Alfa Knits. Kto lubi Jej wzory to wstawiam link.

Włóczka, której użyłam to Gesa&flo Atelier Zitron. Cudna, mięciutka i bardzo delikatna. Kolory to nr 16 nieco ponad 6 moteczków i nr 2 z kolei niecałe 6. Druty z drewna brzozowego KP Symfonie nr 3.0 oraz 3.5 i krótkie Chiao Goo idealne do rękawów w rozm. 3.0 i 3.5

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Moni42
4 years ago
Jerzyh13 bardzo serdecznie dziękuję i za głos i za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że ten mój "podkreślacz" zdobył takie uznanie :-) Pozdrawiam serdecznie :-))
Like Like
0
jerzyh13
4 years ago
Gratuluję czołowego miejsca w konkursie miesiąca, choć nie medalowego (czytaj: upominkowego).
Zdecydowanie stawiałem w głosowaniu na mozaikę biało-błękitną !
Jeszcze raz brawo dla efektów powiększająco-pomniejszających !!!
Like Like
0
Moni42
4 years ago
Ha ha.... Być może :-) W końcu Panowie to wędkarsko bratnie dusze :-)
Alu serdecznie dziękuję ❤️
Like Like
0
migdal
4 years ago
No i miałaś rację, co się będziesz rozdrabniać? - masz od razu kawał świetnej mozaiki - być może Twój Kolega Mąż jest tak przekorny jak mój ;)
Like Like
0
Moni42
4 years ago
Alinko ja się ostatnio samoistnie "ciekawie uwypukliłam", a ten sweterek rzeczywiście "pięknie" mi te "wypukłości" podkreślił, ha ha ha.... Ale co tam. Jestem taki "zakręt", że się nawet tym szczególnie nie przejmuję :-) A Pan Jerzy poprawił mi humor na cały dzień :-)) Dobrze, że pracuję w maseczce na twarzy bo klientki pomyślałyby, że mi doktor potrzebny :-)
Like Like
0
arzfu
4 years ago
Ten sweterek jest taki pozytywnie zakręcony jak Ty. Bardzo fajnie w nim wyglądasz Moni.Ja niestety nie popełnię takiego, albowiem jak napisał Pan Jerzy "ciekawie uwypukla" hihihihi
Like Like
0
Moni42
4 years ago
Dziękuję Wam wszystkim za przemiłe komentarze :-)
Jerzy rozbawiłeś mnie do łez, dziękuję za męski punkt widzenia, a małżonek twierdzi, że brzydszego swetra niż ten nigdy nie widział :-)
Like Like
0
Anowi
4 years ago
Bardzo ciekawy sweterek. Mosaiką można optycznie fajnie ukształtować sylwetkę. Hmm muszę o tym pomyśleć ?
Like Like
0
Magda_c
4 years ago
Dzielna dziewczyna, nie ma co się rozdrabniać. Ekstra!
Like Like
0
jerzyh13
4 years ago
Bardzo dobry, "graficzny" projekt; całkiem w stylu damskich szali, które kiedyś popełniłem; a z "męskiego" punktu oglądania (koniecznie muszę to napisać !) ciekawie uwypukla (i powiększa !) pewne części ciała. Zapewne i małżonek autorki to zauważył !!! Brawo dla wykonawczyni za śmiały i już bardzo wiosenny pomysł !!!
Like Like