Seria " Ciociu dawno nic od Ciebie nie dostałam" ma ciąg dalszy...
"Bo wiesz, chciałabym dostać od Ciebie taki kolorowy szaliczek, żeby miał wszyyyyystkie kolory. Tylko czarnego i brązowego nie lubię".

W głowie burza...sprawa jest poważna...już wiem, że motka takiego nie mam. Co robić? Co robić?

Ustaliłyśmy w zastępstwie ( chwilowym, bo myślę nad tą tęczą intensywnie ) , że może być mniej kolorowy szalik i zostanie zaakceptowany.
Szalik powstał z resztek Gesy&Flo jakie zostały mi po kocykach ( jasny i ciemniejszy róż), jakiejś resztki białego Alize ( zostało mi trochę z chusty w serduszka, którą też robiłam dla Niej), i znalazłam kolorowy motek la vie od Zitrona, który wygrałam w konkursie ( większość motka została). Pomieszałam i wyszło to co na zdjęciach.

Chciałam do tego na końcach dorobić frędzelki żeby to jakoś ładniej wyglądało ale niestety. Etap "ja sama" jest bardzo mocno uskuteczniany i ostatecznie zrezygnowałam, bo najpewniej te frędzle wcinałyby się w suwak a po co generować niepotrzebny nerw ;)
druty 4,0.

P.S. Szalik " wszyyyystkie kolory" nadal potrzebny hehe ;) "Ciocia myśl" ;)

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
6 months ago
Hahaha! - ale Cię podebrała!!! ;) - czasami człowiek nawet nie wie, jakie ma skarby pochowane - piękny prezent w fajnych kolorach i świetnym wzorze!
Like Like
0
EwelinaR
7 months ago
Ciociu Lenko, jestem w dokładnie tej samej sytuacji, tylko właścicielka zapytania ma lat 5. Wszystkie kolory, według mnie ma Lang Merino 150 Degrade Superwash kolor 08 (04 też był kuszący), ale wygrał ten "jak papużka" :) dziergam raz podwójną, raz pojedynczą nitką, aby jak najbardziej wymieszane kolory były :)
Like Like
0
ds
7 months ago
Fajna Ciocia z Cioci Lenki ;) tyle skarbów szykuje i obdarowuje. Pięknie pięknie. Tutaj wydania mikro i pewnie szybko się robi w porównaniu do chust, które zwykle przerabiasz.

Uroczo i pozytywnie bardzo :) czekam na tęczę
Like Like
0
JoKo
7 months ago
Piękne szaliczki dla dziewczynki. Jeśli "wszystkie kolory" to gorąco polecam Life Style od Zitrona nr 1301 - to taka delikatna pastelowa tęcza (patrz: wiosenny kardigan Mariolci).
Like Like