Dipinto - Lang Yarns

Zużyłam po 1 motku Dipinto i Jawoll. Robiłam na drutach nr 4, kolor zmieniałam w co 2 rzędzie.

  mt_gallery:

Chustę wykonałam z dipinto nr 50 oraz jawoll magic degrade nr 159 od roga na drutach nr 4.

Zużyłam po 1 motku. Jawoll trochę zostało.

mt_gallery:

Chustę wykonałam z 1 motka dipinto i 1,5 motka silk mohair na drutach nr 4

mt_gallery:

Zużyłam po1 motku dipinto i jawoll na drutach nr 4
Chusta robiona od rogu, nitka zmieniana w co 2 rzędzie.

mt_gallery:

Szal wykonałam z dwóch motków włóczki Dipinto Lang Yarns

mt_gallery:

Jeszcze niedawno wydawało mi się, że nie potrafię robić na drutach.

Podejmowałam kilka prób w przeszłości i nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Ale pewnego dnia szczęśliwy traf zaprowadził mnie do sklepiku przy Karmelkowej gdzie urocza Pani Mariolcia powiedziała mi że jeżeli ktoś potrafi zrobić szalik to z pewnością poradzi sobie ze swetrem. Sweter to po prostu cztery szaliki.

Zakupiłam sporą ilość pięknych włóczek i zabrałam się do pracy. Obejrzałam przy okazji wszystkie filmy dziewiarkowe niektóre po kilka razy i na prawdę złapałam prawdziwego bakcyla. Moja córka twierdzi że drutuję "zaciekle i wściekle" co mniej więcej oznacza tyle ,że w każdej wolnej chwili. Udało mi się zrobić kilka pięknych rzeczy którymi chciałam się pochwalić idąc za przykładem innych Pań które przesyłają zdjęcia swoich pięknych prac.

Jestem Państwu ogromnie wdzięczna za serce i zaangażowanie jakie wkładają Państwo w swoją pracę. W moim przekonaniu hobby włóczkowe na prawdę pozwala przetrwać te okropne czasy. Przecież nie może być tak źle skoro na świecie istnieją takie przepiękne włóczki i jest tyle ciekawych projektów do zrobienia. Dzięki filmikom udostępnianym przez dziewiarkę moja wiedza i umiejętności wzrosły ponad moje oczekiwania. Niektóre rzeczy niegdyś tak trudne okazują się całkiem proste jak Pani Mariola wytłumaczy jak to zrobić.

Dołączam zdjęcia moich dwóch prac: szal po skosie, i sweterek według własnego pomysłu. Szal powstał z 3 motków pięknej kolorowej włóczki Dipinto w kolorze 66. Oczywiście sposobu wykonania nauczyłam się z dziewiarkowego filmu. 

mt_gallery:

U mnie entrelakowy szal dla córki już ukończony. Włóczka Dipinto na drutach 4,0, jeden motek. 

mt_gallery: