Komplecik niemowlęcy w rozmiarze od 1 do 3 m-cy  wydziergałam z włóczki Alize cotton soft baby kupionej w e-dziewiarce. Ilość włóczki : 2,5 motka. Do wykończenia zużyłam resztki cieńszej, białej bawełny z zapasów, gdyż podstawowa włóczka wydała mi się za gruba na szydełko.

Wykorzystałam bezpłatny wzór Dropsa "Odeta". Spodenki wydziergałam opierajac się na innym wzorze Dropsa i dokładając ażur z "Odety". Dzidzia ma przyjść na świat na początku czerwca więc pierwsze trzy miesiące zycia przypadną na miesiące letnie. Myślę, że ten komplet z dużą zawartością bawełny w składzie, choć wygląda na "gruby", powinien się przydać na chłodniejsze dni.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
aneczkag
5 years ago
śliczny prezent :) Będą zachwycać się maluszkiem i ubrankiem :)
Like Like
0
Maria2
5 years ago
Dziękuje wszystkim za miłe słowa! Bardzo, bardzo dziękuję.
Do Matyldy: tak wykończyłam szydełkiem ale to nie była moja inicjatywa tylko tak było w opisie. Nie robiłam żadnych odstępstw, jedynie spodenki do tego kompletu nie bardzo mi odpowiadały więc są inne niż w "Odecie". Na wzorach Dropsa można polegać więc śmiało możesz startować. Hasło wywoławcze: bezpłatne wzory Dropsa dla niemowląt. Powodzenia, Maria2
Like Like
0
matylda
5 years ago
Wykończyłaś szydełkiem?
Like Like
0
matylda
5 years ago
Ślicznie zrobiłaś. Bardzo ładny komplecik, chyba zrobię taki dla maleństwa na które czekamy, my dziadkowie.
Like Like
0
arzfu
5 years ago
Słodki zestaw, maleństwo będzie pięknie wyglądać :-)
Like Like
0
PoTer
5 years ago
Jest cudny! Dużo zdrowia przyszłej mamie i maleństwu.
Like Like
0
Maria2
5 years ago
Dziękuję Dziewczyny! Dopiero się rozkręcam, miałam długą przerwę w drutach no i poznaję dopiero "modę" i rozmiarówkę niemowlęcą. Wasze uznanie to bodziec dla mnie:)
Pozdrawiam serdecznie, Maria2
Like Like
0
aneri
5 years ago
ale ładny , zagłosuje na pracę miesiąca :lol:
Like Like
0
enja21
5 years ago
Słodkości :-) aż chce się dziergać ;-) Dzidzia na pewno będzie zadowolona, bardzo pomysłowe wiązania na pewno ułatwią ubieranie maluszka :-)
Like Like