... wobec tego udałam się w te pędy do sklepu i kupiłam ekskluzywną (jak dla mnie) Wolkenspiel Zitrona. Jest grubsza od Fabela więc robota drugiego szala poszła nieco szybciej. Obie wersje uważam za udane, ale dałam wybór zamawiającej. Proszę zgadnąć, który został wybrany? Szal z włóczki Fabel prezentowany jest na siwej modelce, Wolkenspiel na brunetce.

Zużycie materiału:
szal 2: jeden motek 2200 Abendrot  i dwa 2232 Grau Wash Out włóczki Wolkenspiel Zitron

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
2 years ago
Agnieszko - oba są PIĘKNE! - którykolwiek by i się "trafił", byłabym bardzo zadowolona ;) - świetna podwójna robota - gratuluję!
Like Like
0
aganieszka
2 years ago
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i fachowe uwagi. Lepsza włóczka dała wyrób bardziej "mięsisty" i miękki, ale Zamawiająca wybrała szał z włóczki Fabel, więc dla mnie został ten z lepszej jakościowo Wolkenspiel Ateler Zitron. Bardzo ją lubię, robiłam już z niej sweter dla syna. Kiedy pochwaliłam się nową pracą koleżance, szal spodobał jej się tak bardzo, że został jej własnością.
Like Like
0
Mariolcia
2 years ago
Ja wybrałabym szal w tej kolorystyce, ale też dla mnie ważna jest jakość włókna, mikrony i te sprawy z jakich powstała włóczka. A gdy dorzucę staranność firmy Zitron w zakresie ekologii, farbowań itepe, to brałabym w ciemno. Odniosę się tylko do tzw. grubości czy cienkości włóczki. Różnica wynosząca 20 m w 100 gramowym motku jest wg mnie niezauważalna. Ale sposób produkcji, skręt nitki powoduje, że inaczej odbieramy tę włóczkę. Jakby grubsza, ale to tylko złudzenie. Fabel należałoby tylko z Trekkingiem porównać, bo to właśnie jest podobny produkt. Pozdrawiam :)
Like Like
0
Kolorowo
2 years ago
Agnieszko,oba szale są bardzo starannie wykonane i podobne do siebie. Różni je kolor i struktura włóczki. Ja wolę kolorki z Zitrona bo są żywsze. To jedyny argument. Dobra jesteś, udziergać takie dwa porządne szale to nie lada wyczyn
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Do mnie przemawia Zitron; ale tez może wdzięk Modelki. Oba szale BARDZO piękne...
Like Like
0
Dobranoc
2 years ago
Też myślę, że wygrał Fabel :) Oba szale bardzo ładne, prosty wzór ale z tym 'czymś'.
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
2 years ago
Wybrałabym szal z Fabela:))
Like Like