Water z serii Wool Adicts - Lang Yarns

Wzór zaczerpnęłam z Nr 5/2021 Sandra projekt 12. Sweterek zrobiony z 6 motków Wool Addicts Water 026, druty 5,5.

Cudownie się ją przerabia i expresów, dla niektórych wadą może być to, że lekko podgryza i bardzo kłączy, ale ja ją pokochałam od pierwszego ujrzenia.

Polecam dla osób uczących się, gdyż dzięki jej strukturze nie widać nierównych oczek.

 

mt_gallery:

Pulower wykonałam przy znaczącym udziale Water Wool Addicts od Langa ( oprócz szarości), drucikami rozm.4., wzorem półpatentowym.

Łączne zużycie włóczki, to jakieś 6,5 moteczków. Udziergany z części, a co za tym idzie - zszywany.

Ostatnio lubię takie.

mt_gallery:

To już czwarty wydłubek z wełenki Water Wool Addicts od Lang Yarns, na który drucikami rozm. 4 zużyłam 4 moteczki tej wspaniałej wełenki (nie licząc bordiur i wykończenia pod szyją).

mt_gallery:

Kardigan z żakardem i francuskim karczkiem.

Jak już kiedyś wspomniałam, że popełnię jeszcze jeden sweterek - trzeci z tej wełenki, jaką jest Water Wool Addicts - nie stało się inaczej ! Poszło na niego najwięcej wełenki, bo coś w granicach 7 moteczków. Wiadomo, żakard i karczek wzorem francuskim, to pochłaniacze. Ważne, że jest miły, delikatny i obdarowaną zachwyca. Użyte druciki, to Addi z drzewa oliwnego 4 i 4,5.

mt_gallery:

To już kolejny sweterek popełniony z milutkiej wełenki jaką jest Water Wool Addicts. Dziergany był drucikami rozm. 4, 4,5, i 5.

Z zużyciem włóczki nieco się pogubiłam, ale coś w granicach 5,5 moteczków.

Włóczka jest wydajna, a wyroby z niej są przemiłe. Na pewno powstanie z niej jeszcze jeden sweterek.

mt_gallery:

Wydziergany został z niecałych 6 moteczków Water WOOL ADDICTS, drucikami rozm. 4. Addi z drzewa oliwnego. Sweterek mięciutki, milutki. Jak zwykle kombinacja własna.

mt_gallery: