Tajemnicza otchłań morza z refleksami błękitu nieba

Nowopowstała dzianinka wiąże się z klimatami jesienno-zimowymi.

Oczarowana kolorystyką włóczki zakupiłam wiosną u Stasi w sklepie 2 motki Alize Angora Batik Design Real 40 (6916). Oczywiście zdjęcia w słońcu najbardziej oddają kolorystykę włóczki. 

Przy dzierganiu wielokolorowej włóczki (drutami Addi Novel nr 3,75 ) wykorzystałam styl tzw. rzędów skróconych, który efektownie wyeksponował zmieniające sie barwy.

Dzianinka ma praktyczne zastosowanie jako poncho zapinające się na haftki, z bocznym motywem dekoracyjnym w postaci plisy i guziczków. Będzie również noszona jako szal w komplecie ze szmaragdowym beretem w różnych formach.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Dzitka
3 years ago
Bardzo dziękuję za miłe komentarze ?
Like Like
0
migdal
3 years ago
No i dzininka pierwsza klasa! - świetnie wyglądają te przejścia przy rzędach skracanych - gratuluję Ci pięknej narzutki!
Like Like
0
IYN - Izabela Yrsa
3 years ago
Gratuluję pomysłowej dzianinyy. Efekt zzapiera dech ?
Like Like
0
Dzitka
3 years ago
Drogie Dziewiarki, nie chciałabym Was wprowadzić w błąd (chyba za głęboko zanurkowałam w morze ?). W wykonanych fotkach oświetlenie zmieniło faktyczny kolor włóczki. Jest ona zdecydowanie w chłodniejszych tonacjach i w większości bliższa fotkom nr 1 i 2. Włóczka jest śliczna i zdecydowanie polecam ?.
Like Like
0
Dzitka
3 years ago
Dziekuję za tak miłe słowa ?. Piskorzynko,1 i 2 fotka była robiona w cieniu i kolory są przekłamane. Fotki od nr 4 w dół prawie oddają kolor tej włóczki. Szary w realu ma delikatny odcień fioletu, guziczki z tym współgrają. Co do wycofania jej z oferty nic nie wiem. Może nie ma jej chwilowo. Ja kupiłam ją w czasie, gdy była promocja na Alize i o ile pamiętam, w sklepie przy Staszica były ostatnie 2 szt. Może w którymś z oddziałów "czekają" na nabywcę ?. Pozdrawiam.
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
3 years ago
Które zdjęcie najbardziej oddaje kolory włóczki? 1 i 2? rzędy skrócone bardzo staranne na łączeniu skrótów z długimi rzędami i mamy oryginalne okrycie oversize,podoba mi się!Ten kolor 6916 chyba wycofany z oferty?
Like Like
0
gilowska
3 years ago
Przepiękne poncho.Jak z żurnala wyznaczającego najświeższe trendy mody.
Like Like