Swego czasu zakupiłam po jednym motku – tak na próbę ;) – z czterech kolorów włóczki Magic Tweed – bardzo mi się podobały i zostały odłożone na „kiedyś”… „Kiedyś” przeleciało i okazało się, że włóczka została wycofana z produkcji, wpadła w włóczkową wypadkę. Postanowiłam zakupić kilka motków, szczególnie 6 ostatnich z numerem 48 – zamówiłam, nie od razu opłaciłam, a jak już chciałam, okazało się, że moje zamówienie zniknęło, a motki pojechały do Danusi w Łodzi… Udało się je sprowadzić na powrót do Wrocławia, przyjechały do mnie, a ja z jednym z nich udałam się na wizytę do Partycji w Krakowie – szukałam dodatku na tańszych półkach, ale Patrycja otworzyła szklaną szafeczkę z langowymi cudami i dobrała do niego Mohair Luxe – Partycjo, bardzo dziękuję!

Z wędrujących motków wydziergałam bardzo prosty, przyjemny w dotyku i grzejący sweterek raglanowy od góry, podwójną nitką – Lang Yarns: Magic Tweed (48) i Mohair Luxe (348) na drutach 4 i 4,5 oraz szydełkiem 3. Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
aneczkag
3 years ago
PRZEŚLICZNY !!!!!!!
Like Like
0
migdal
3 years ago
Dzitka - WIELKIE DZIĘKI!!! ;)
Like Like
0
Dzitka
3 years ago
Śliczny sweterek Migdałku, oryginalny kolor. ???
Like Like
0
migdal
3 years ago
Kiziamizia - BARDZO DZIĘKUJĘ i również POZDRAWIAM;) - faktycznie, są tam koralowe, czerwone, niebieskie, pomarańczowe i zielone kropeczki, które dyskretnie z włochatego moheru próbują się przebić ;)
Like Like
0
kiziamizia
3 years ago
Prosty, elegancki i piękny. Tweedowe koralowe (chyba) kropelki koloru tak bardzo dodają uroku sweterkowi, że podziwiałoby się i podziwiało... gratuluję pomysłu i bardzo serdecznie pozdrawiam :-))
Like Like
0
migdal
3 years ago
Gabrysiunia54 - PIĘKNIE DZIĘKUJĘ!

Margarida - nie sądziłam, że taki prościak może się tak podobać, jest mi bardzo miło i SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Honorata - DZIĘKUJĘ BARDZO!
Też kiedyś użyłam turkusu do szala, ale były tam też malabrigowe Arroyo i Sock - dzięki temu nie gryzie ;) Ale decydowanie puchata nitka z jedwabiem zmieniła odbiór Tweeda - nie gryzie, dzianina jest miękka i bardo miła dla skóry, a też nie lubię podryzaczy... Mogę Ci polecić takie połączenie z czystym sumieniem ;)
Like Like
0
honorata
3 years ago
Kolejny piekny sweterek. Ja kiedys tez zakupilam Magic Tweed 2 kolory. Z jednego zrobilam chuste - i "gryzie" nawet po wymoczeniu w Eukalanie. Drugi kolor - taki sam jak Twoj - lezy jeszcze bez pomyslu. Moze trzebaby go polaczyc z czyms miekkim...
Like Like
0
Margarida
3 years ago
Migdałku kochany. Mistrzostwo świata to za mało. To mistrzostwo Galaktyki!
Like Like
0
gabrysiunia54
3 years ago
Tu wystarczy jedno słowo , piękny sweterek
Like Like
0
migdal
3 years ago
Gilowska - serdecznie dziękuję! - on prosty, a ja z rumieńcem...

Moni42 - dzięki! - a z tymi włochatymi to cały czas próbuję się dogadać i nie jestem pewna, czy się lubimy, czy jeszcze nie ;) - ale ćwiczę ostatnio te nitki, choć właściwie, to one ćwiczą mnie - hahaha!

Aneczek - BARDZO DZIĘKUJĘ! ;)

Arzfu - WIELKIE DZIĘKI! - właśnie takiego Twojego, Twojowego, Twojusiego dłuuugo szukałam... - nareszcie się udało!

Magda_c, Anowi
- bardzo mi miło i BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!

IYN - DZIĘKUJĘ! ;)

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
Like Like