Zielone pola to druga wersja niezwykłego zwyklaczka i kolejny przykład zachwytu nad włóczka i nieudanego dopasowania wzoru. Włóczkę Luv& lee Zitrona kupiłam natychmiast jak Mariolcia zrobiła swój kardigan. Musiałam mieć ja natentychmiast i szybciutko zrobiłam zwykły sweterek w serek. Niestety włóczka, chociaż absolutnie cudowna w dotyku i kolorach, przerobiona na grubszych drutach zwykłym dżersejem okazała się mało praktyczna - „kulkowała się” już przy drugim założeniu, ja się na nią obraziłam i sweter sprułam. Leżała biedna w niełasce aż się przeprosiłyśmy.

Dodałam do niej Filigran Zitrona w kolorze wściekłej limonki, przerobiłam na drutach 7mm i mam drugi ukochany sweter. Ciepły, miły, gruby, ale nie ciężki. Po połączeniu z Filigranem nie kulkuje się już tak mocno - zresztą przestało mi to przeszkadzać, a żeby zmniejszyć zużycie noszę raz na prawej, raz na lewej stronie ;)

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
dorotak
2 years ago
Kocham zwyklaki i noszę, swetry z wyszukanymi wzorami to tylko platoniczne uczucie- piękne i nienoszone. Twój zwyklak absolutnie fantastyczny!
Like Like
0
aganieszka
2 years ago
Oba "luzaki" są super! Ten w zieleniach jest bardziej efektowny, a ten z żółtkami wygląda na bardzo "milusi". Ty i one świetnie razem wyglądacie. Też chciałabym takie mieć...
Like Like
0
Ilo
2 years ago
Bardzo podobają mi się Twoje wszystkie zaprezentowane prace, ale ten zwyklaczek urzekł mnie szczególnie - kolorem i zaskakującym połączeniem włóczek.
I jak pięknie razem prezentujecie się w plenerze :-)
Like Like
0
eniteczka
2 years ago
Czemu nazywamy je zyklaczkami?! Trudno pojąć, przecież są najukochańsze! A tu cudne połączenie nitek! Kolorystyka bardzo bardzo "mojowa"
Like Like
0
Ofelia
2 years ago
Daj mi go! Daj mi go! Daj!;):):):) jaki to piękny zwyklaczek w moich kolorach!;) (idę szukać na moich półeczkach czy mam takie zielenie w szafie... a tyle szali w kolejce laaamarina!;) nie kuś tak!;) litości!;) ):*
Like Like
0
Bozena18
2 years ago
Kolejny fajny sweterek. Bardzo ładnie Ci w tym kolorze.
Like Like
0
venga
2 years ago
Efekt połączenia - super!
Like Like