Sweterek powstał jako przerywnik między 3 innymi na cienkich drutach. Zapragnęłam szybkiego przerywnika a Viola mrugała na mnie z szafki. Miało być co innego, ale zamarzył mi się zwykły sweterek - bluza. Taki za duży, luźny, z dekoltem łódkowatym.

A ze pragnęłam szybkiego efektu to wzięłam druty 8mm, 4 motki Violi i po 3 dniach był. Najtrudniej było tak włóczkę wyliczyć, żeby robiąc podwójną nitką mieć tyle samo na oba rękawy.

Sweterek wyszedł taki jak chciałam, dużo nosiłam zimą, ale, że struktura dzianiny przy takich drutach nie jest zbyt zwarta i postanowiłam, że lepiej się sprawdzi w cieplejszym klimacie. Na chłodne ranki lub wieczory idealny. Viola świetna - miła, lekka i ciepła.

Szczerze polecam.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Ewunia88
2 years ago
Sweter jest przeuroczy, w moich kolorach, można zapytać o nry kolorów?
Like Like
0
Hanna19
2 years ago
Lamarina :) Super ten "przerywnik", osobiście bardzo lubię takie robótki, styl na luzaka i do tego szybko suną na drutach. No i te niebieskości... rozmarzyłam się ;). Gratuluję pomysłu i wykonania :))
Like Like
0
IBAG
2 years ago
Wakacyjnie,sweterek prezentuje się świetnie!Urocze zestawienie z widokami.
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Bardzo Wam wszystkim dziękuje za miłe słowa . I cieszę się , że niektóre zainspirowałam bo włóczka bardzo przyjemna i sprawdza się nawet w wydaniu „rozciągniętego wora” jak to moja mama , ze zgrozą, mówiła ;)
- sweterek jest robiony od góry, raglanem.
Like Like
0
baśka1
2 years ago
Bardzo mi się podoba sweterek i dał mi impuls do inspiracji dziękuję
Like Like
0
Anowi
2 years ago
Cudowny sweterek.
Like Like
0
Urszula Rotterdam
2 years ago
Witam Lamarina,wszystko co wychodzi z Twoich rak jest wyjatkowe. W prostocie Twoich udziergow widac piekno i precyzje. Patrze na Twoje sweterki, kazdy jest mila niespodzianka dla oka, super zdjecia no i Twoja praca. Pozdrawiam i podgladam dalej.
Like Like
0
Moni42
2 years ago
Śliczna Ty w tym cudnym sweterku, oj śliczna;-)) Niebieski to Twój kolor Moniś.
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Przerywnik pierwsza klasa. Zachęciłaś mnie do Violi; mam kupiony jeden kolor, ale teraz korci mnie dokupienie kilku motków i zainspirowania się Twoim udziergiem. Czy robiłaś od góry na okrągło; czy tradycyjnie, od dołu na płasko? Tak czy inaczej wyszło super. A przy okazji- kocham Twoje zdjęcia w południowej stylizacji klimatycznej...
Like Like
0
a9atka
2 years ago
Piękny!
Like Like