Model swetra miałam wybrany już dawno w jakiejś archiwalnej Sandrze, próbowałam różnych włóczek... Nie wiedziałam wtedy jeszcze o istnieniu E-dziewiarek. I nagle, w jesienny wieczór sprzed roku, system płatności Pay-po zareklamował mi sklep z włóczkami... E- dziewiarka. Otworzyłam i .... wpadłam po uszy...

Zakupiłam sugerowaną przez autorkę projektu włóczkę Carpe diem, kolor beżowy. Ta włóczka NIE MA SOBIE RÓWNYCH!!!! Mięciutka, cieplutka, leciutka, a równocześnie dość gruba, więc sweterek zrobił się szybko.

Na model w rozmiarze 46 wyszło 11 motków i trochę; druty nr 6.

Zrobiłam już kardigan z tej samej włóczki- kolor miętowy. Pokażę, gdy wykończę.

gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
ANNAJANECZEK 11
2 years ago
Piękny sweterek, bardzo Ci w nim do twarzy
Like Like
0
eniteczka
2 years ago
Wybrałaś bardzo interesujący projekt. Kolor wyjątkowo twarzowy. Prezentujemy się super w tej dzianince! ??Moja pasja mieszkała we mnie od zawsze i cieszę się że to dziewiarstwo bo jest wiele dużo kosztowniejszych pasji. Z e-dziewiarką to nie jest zwykłe robienie na drutach i cieszę się że jest tyle osób które czują tak samo?
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa. Mam nadzieję, że nadal będziemy się nawzajem inspirować!!!
Like Like
0
aneczek
2 years ago
Super sweterek i czekam na miętowy kardigan:)
Like Like
0
Magda_c
2 years ago
Bardzo dobrze,że uległaś reklamie bo wyczarowałaś bardzo twarzowy sweterek. Czekam z niecierpliwością na kolejną dzianinę.
Like Like
0
migdal
2 years ago
Agato - PIĘKNY!!! - i kolor, i wzór świetnie się prezentują na Tobie. Ja sobie zawsze tłumaczę, że człowiek bez nałogów i uzależnień jest jakiś podejrzany... - hahaha! - w związku z powyższym trzymajmy się tego, nikomu krzywdy nie robimy, a sobie sprawiamy wielką przyjemność ;) - stanie "po uszy", TRWAJ!
Like Like love 1
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Dziewczyny;
BARDZO DZIĘKUJĘ za miłe słowa. E-dziewiarka uzależniła mnie tak skutecznie, że przestałam liczyć wydane pieniądze. Te włóczki warte są KAŻDEJ złotówki, a Forum, Mariolcia, pozostali pracownicy Firmy i Wy- a raczej My, uzależnione od dłubania- BEZCENNE. Życie nabiera sensu we wspólnej pasji.
Like Like
0
Ilo
2 years ago
Bardzo efektowna dzianina ! Ciekawy układ plastycznych wzorów - podoba mi się bardzo ten sweterek :-)
Like Like
0
Bozena18
2 years ago
Sweter super. Potwierdzam, że E-dziewiarka uzależnia.
Like Like
0
Moni42
2 years ago
Powiem Ci Agato, że ja kiedy pierwszy raz wpadłam przypadkiem na sklep e-dziewiarka.pl byłam zakochana (o zgrozo !!!!) w akrylu 100% . Zobaczyłam włóczki, ich ceny i zamknęłam stronę. Po chwili wpadły mi na pulpit filmiki Mariolci i Makunki. Obejrzałam, posłuchałam iiii......wpadłam po uszy podobnie jak Ty. Kilka lat kupuję, ceny już mnie nie przerażają, za to włóczki i ich jakość nadal zachwycają. Pamiętaj Agato. Ten sklep uzależnia hi,hi....
Sweter prezentuje się świetnie. Chyba suszę się ma Carpe Diem bo Lang Yarns to moja ulubiona marka, a Ty kusisz .... ;-))
Like Like