Witamy w sklepie E-DZIEWIARKA.PL - włóczka oraz akcesoria dziewiarskie.

Sklep internetowy e-dziewiarka.pl zajmuje się wysyłkową sprzedażą włóczek, kordonków i akcesoriów do robótek ręcznych. Produkty, które sprzedajemy to gwarancja najwyższej jakości.

Staramy się wprowadzać do sprzedaży włóczki i akcesoria, które nie są dostępne w stopniu wystarczającym na polskim rynku pasmanteryjnym.

Swoją ofertę ograniczamy do produktów wysokiej jakości, które teraz można nabyć po przystępnej cenie.

 

... i kilka słów o nas:

Mariola i Radosław Rychel, znani jako „Mariolcia” i „Admin” - to my dbamy o to, by jakość usług, asortyment towarów w naszym sklepie był na najwyższym poziomie.

Jesteśmy rodowitymi wrocławianami, absolwentami Politechniki Wrocławskiej (Kierunek Zarządzanie i Marketing) z długim, bo 15-letnim doświadczeniem na rynku mediów zdobytym w Gazecie Wyborczej. Ja (czyli Mariola) jako analityk rynku reklamowego, Radek jako grafik komputerowy, który tworzy również strony internetowe dla kilku znanych firm.

Idea sklepu e-dziewiarka narodziła się z wielkiej pasji do włóczek i robótek ręcznych, na zakręcie życiowo-zawodowym na którym znalazłam się pewien czas temu. Nazwa sklepu, logo, strona została wymyślona pod wiśnią w naszym ogrodzie.

Tak to życie przynosi czasami zaskakujące rozwiązania....

Zobacz co o nas piszą media. 

Zapraszamy na udane zakupy.

 

 
 
 
 
 
Certyfikat Dobroczynnosci

Zaloguj się by komentować.