Historia ChiaoGoo
Westing Most LLC jest firmą rodzinną, którą założyło czterech braci Zheng. Druty ChiaoGoo są projektowane i wysyłane z miasta Troy, w stanie Michigan. Zakład produkcyjny ma siedzibę w Hangzhou, w Chinach.
Bracia Zheng urodzili się i dorastali w Linan w Chinach, \"Bambusowej stolicy Chin\". Dziadek Zheng był rzemieślnikiem, który spędził większość swojego życia podróżując z miasta do miasta wraz z  zestawem narzędzi do tworzenia bambusowych artykułów gospodarstwa domowego, takich jak krzesła, stoły, kosze. Ojciec Zheng poszedł w ślady ojca i na początku lat 80 zbudował swój pierwszy warsztat.  Na początku produkował przedmioty codziennego użytku, jednak coraz częściej skłaniał się ku produkcji drutów do robótek ręcznych.
Zapotrzebowanie na druty pochodzi od pani Zheng, która jest doskonałą dziewiarką i tworzyła dzianiny, aby zapewnić komfort swoim podopiecznym podczas mroźnych i długich zim. Pani Zheng często odsprzedawała dzianiny sąsiadom i tym samym zarabiała dodatkowe pieniądze dla swojej rodziny. Była również świetnym testerem nowych drutów, które niejednokrotnie były dostosowane do jej wymagań. Pani Zheng stała się inspiracją dla marki ChiaoGoo co oznacza \"bardzo zręczna dziewiarka\".
W 1990 roku postanowiono rozszerzyć produkcję i rozpocząć sprzedaż za granicę. W 2005 roku czterech synów wspólnie podjęło decyzję o przejęciu firmy rodzinnej Hangzhou Westing Most LLC. W tym samym czasie najmłodszy syn, Leon,  rozpoczął dystrybucję akcesoriów ChiaoGoo w mieście Troy w USA. 
Leon przyjechał do Stanów Zjednoczonych w 1997 roku gdzie studiował na West Virginia University w Morgantown. Tam też uzyskał tytuł doktora w dziedzinie inżynierii mechanicznej ze specjalności Techniki Laserowej. Po ukończeniu studiów, Leon zmodernizował rodzinny biznes, wymienił maszyny celem poprawy jakości produktów, wydajności i warunków pracy. Zakupił specjalny laser do nadruku nazwy ChiaoGoo i oznaczeń grubości drutów. Teraz wszyscy możemy korzystać ze wspaniałej jakości produkowanych akcesoriów ChiaoGoo.

Atelier Zitron - Akcesoria dziewiarskie ChiaoGoo

Nie znaleziono żadnego produktu.