Przedstawiam Wam piórkową, lekką bluzeczkę do noszenia przez większość część roku. Zachęcam do spróbowania wzoru, który napisany został dla włóczki Lace od Lang Yarns, ja jednak polecam eksperymenty włóczkowe np. włóczka Amulet oraz niteczka Lace. Może być wersja bawełniana np. z włóczki VIC, Golf,  wszystkie wersje dozwolone. Ogranicza nas tylko czas. Ach gdyby można było go dołączyć do pakietu włóczki... Miłego dziergania życzy Mariolcia

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
rita
1 year ago
Szaliczka jeszcze nie skończyłam,a tu nowa inspiracja.Bardzo fajna bluzeczka.Może,może,kiedyś...A gdyby tak dłuższe rękawki zrobić?Hmm.Dziękuję za wzór i dodaję do listy oczekujących.
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Dziękuję za inspirację i tłumaczenie... I jeszcze poproszę o dobę, która miałaby 36 godzin na przykład, dla dziewiarek taki bonus...
Like Like
0
Ofelia
1 year ago
Szale z linello są aktualne na drutach więc od razu się za taki nowy wzór nie wezmę ;) Jednak bardzo doceniam, że Wam się w e-dziewiarce nieustająco chce tłumaczyć takie wzory, że udostępniacie je bezpłatnie dla Waszych klientów, że motywujecie nas do tego by próbować i odkrywać w dziewiarstwie nowe horyzonty. Dziękuję bardzo, że dzielicie się wiedzą i technikami ;) Dobrego dnia, wzorek choćby i na próbeczce wypróbuję ;)
Like Like
0
Mariolcia
1 year ago
Takie wzorki to ja lubię :) Dziergajcie swoje wersje, myślę, że i taki z pojedynczej niteczki Mohair Luxe, Silk Mohair też byłby bardzo piórkowy i lekki.
Like Like
1
Anowi
1 year ago
Dzięki za wzór, a dodatkowy czas powinien być dołączany do każdego wzoru
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
1 year ago
Jak zapowiadała,tak zrobiła:))dziękuję-doskonale więc do dzieła!
Like Like