Zapraszamy na warsztaty dziewiarskie z e-dziewiarka.pl!

Masz ochotę nauczyć się dziergać lub podszlifować swoje umiejętności? Szukasz inspiracji i pomysłów na własne projekty? A może chcesz spędzić miło czas w towarzystwie innych pasjonatów dziewiarstwa? Jeśli tak, to mamy dla ciebie propozycję, której nie możesz odmówić!

Zapraszamy cię na warsztaty dziewiarskie o różnym stopniu zaawansowania, organizowane przez e-dziewiarka.pl - portal dla wszystkich miłośników dzianin. Warsztaty odbędą się w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Łodzi. Będziesz miał(a) okazję spotkać się z naszymi ekspertkami, które poprowadzą zajęcia i podzielą się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.


WROCŁAW

We Wrocławiu warsztaty poprowadzi Stasia oraz Mariolcia. Stasia to doświadczona dziewiarka, która od prawie pół wieku zajmuje się tą dziedziną i chętnie podzieli się z tobą swoimi tajemnicami. Nauczy cię podstawowych i zaawansowanych technik dziergania, pokaże ci jak dobierać włóczki i wzory, oraz doradzi ci w kwestii stylu i mody.

Mariola Rychel to współzałożycielka portalu e-dziewiarka.pl i znana w środowisku dziewiarskim jako Mariolcia.
Mariolcia to prawdziwa artystka, która tworzy niezwykłe i oryginalne dzianiny, łącząc różne kolory, faktury i materiały. Pokaże ci, jak wykorzystać swoją kreatywność i fantazję, aby stworzyć własne, niepowtarzalne projekty.


ŁÓDŹ

W Łodzi warsztaty poprowadzi Danusia.
Danusia to znana w Łodzi jako bezkonkurencyjna w tworzeniu przepięknych swetrów, czapek i innych oryginalnych dzianin. Danusia ma niezwykły talent i wyczucie koloru, a jej prace zachwycają swoją elegancją i finezją. Danusia nauczy cię, jak dziergać na drutach, jak czytać schematy i wykroje, oraz jak dopasować dzianiny do swojej sylwetki i osobowości.

Warsztaty są skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania - od początkujących po zaawansowanych. Nie musisz mieć własnych drutów ani włóczki - wszystko dostarczymy na miejscu.
Warsztaty są płatne i wymagają wcześniejszej rejestracji, a szczegóły znajdziesz na stronie internetowej

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!


KRAKÓW

Jeśli chcesz nauczyć się robienia skarpetek od palców, to nie przegap warsztatów, które poprowadzi Patrycja w Krakowie.

Na tych zajęciach dowiesz się, jak używać drutów z żyłką i jak nabierać oczka metodą Judy’s Magic Cast On. To technika, która pozwala na tworzenie skarpet bez szwów i z idealnie dopasowanymi palcami. Na warsztatach skupimy się także na dodawaniu oczek na palce i na wyrabianiu pięty. Nie musisz mieć dużego doświadczenia w dzierganiu, wystarczy, że przyniesiesz ze sobą druty w rozmiarze 4 - 5 na żyłce długości 80 cm lub dłuższej.

Zapisz się już dziś i odkryj radość robienia skarpetek od palców!


Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby nauczyć się czegoś nowego, poznać innych miłośników dziewiarstwa i spędzić miło czas.

Zapraszamy na warsztaty dziewiarskie z e-dziewiarka.pl!

1

Jeśli chcesz wykonać z moją pomocą lecz samodzielnie sweterek bezszwowy IMPRO , to zapraszam Cię na warsztaty.

cz. 1 wybieramy włóczki i zaczynamy górę sweterka icordem , dzielimy oczka na rękawy , przód i tył i dziergamy od góry sweterek ( nauka narzutów w reglanie , rozliczanie oczek przy szyi)
cz. 2 nauka nabierania oczek pod pachą , rozdzielenie korpusu i rękawów i pracujemy dalej

Będą Wam potrzebne druty na żyłce 60 cm , 100 cm i dwa razy po 40 cm ( mogą oczywiście być druty z dokręcaną żyłką.

sobota, 27.04.2024 w godzinach 13-15
ul. Zielona 43, Łódź

cz. 1 (2 godz.) 100 zł grupa 6-8 osób wyprzedane
sobota, 11.05.2024 w godzinach 13-15
ul. Zielona 43, Łódź
cz. 2 (2 godz.) 100 zł
             

Zaloguj się by komentować.