Klasyczna
plenfrdeitru

Regulamin serwisu

 1. Zalogowani użytkownicy mają prawo do przesyłania zdjęć do galerii oraz umieszczania komentarzy do publikowanych artykułów znajdujących się na stronie e-dziewiarka.pl. 
 2. Galeria Prac Dziewiarek jest stworzona do prezentowania wyrobów wykonanych w większości z włóczek zakupionych w sklepie/-ach e-dziewiarka.pl. Administrator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zdjęć, które nie spełniają tego warunku.
 3. Użytkownicy mogą swobodnie przedstawiać swoje opinie z zastrzeżeniem pkt. 4. Odpowiedzialność za treść swoich komentarzy ponosi wyłącznie użytkownik.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie wpisów, które:
  • naruszają zasady współżycia społecznego;
  • łamią prawa osób trzecich;
  • są wulgarne lub obsceniczne;
  • nawołują do przemocy, nienawiści rasowej, religijnej lub są w inny sposób naganne;
  • są formą reklamy.
 5. Administrator ma prawo usunięcia wpisów niezgodnych z pkt. 4 lub innych, uznanych za Administratora za uciążliwe.
 6. Użytkownicy, którzy dopuszczą się naruszenia pkt. 4 mogą być na stałe pozbawieni przez Administratora dostępu do strony e-dziewiarka.pl.
 7. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami i zdjęciami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy lub prac w galerii, usunąć komentarze lub prace z e-dziewiarka.pl lub zmienić zasady ich umieszczania, w szczególności w zakresie technicznym do prac zamieszczanych w galerii.
 8.  Zdjęcia, komentarze, materiały zdjęciowe, teksty zamieszczone na e-dziewiarka.pl, które są przesłane przez Użytkowników, mogą być skasowane, publikowane na e-dziewiarka.pl lub stronach portali społecznościowych zarządzanych przez firmę Mari Yarn.
 9. e-dziewiarka.pl ma prawo nieodpłatnej publikacji przysłanych zdjęć z zastrzeżeniem zachowania praw autorskich i w sposób taki, aby możliwa była identyfikacja Użytkownika umieszczającego fotografię. Użytkownik oświadcza, że z tytułu prezentacji jego prac we wszelkich materiałach e-dziewiarka.pl nie będzie wnosił wobec firmy Mari Yarn jakichkolwiek roszczeń, w tym roszczeń finansowych.
 10. Użytkownik ma prawo umieszczać jedynie takie zdjęcia, do których posiada prawa autorskie.
 11. Umieszczając pracę na e-dziewiarka.pl, Użytkownik zachowuje wszelkie prawa autorskie do fotografii.
 12. Użytkownik, który przysłał zdjęcia pracy przed dniem wprowadzenia regulaminu, ma prawo do usunięcia wszystkich lub części swoich prac i komentarzy, poprzez złożenie rezygnacji z publikacji - najlepiej kierowanej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 13. Przesłanie pracy do galerii jest równoznaczne z zaakceptowaniem zapisów zawartych w "Regulamin serwisu".
 14. Firma Mari Yarn zastrzega sobie możliwość zmian regulaminu.

Newsletter

Zgadzam się z regulaminem sklepu oraz polityką prywatności

Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie

Wydziergane z marzeń

Zapraszam do obejrzenia moich prac. Często inspiracje znajduję w internecie, wśród znajomych, a także czasami sama wymyślam.
Zapraszam Archiwum

Ostatnie newslettery

Tu znajdziesz ostatnio wysyłane newslettery. Jeśli nawet nie otrzymałaś go na skrzynkę pocztową.
Przejdź do listy newsletterów

Forum

Zostaw wiadomość dla innych użytkowników, znajdź odpowiedź na trudne pytania lub umów się na wspólne dzierganie.
Wejdź na Forum

Jeżeli masz problem ze złożeniem zamówienia, zadzwoń do nas, chętnie Ci pomożemy.
logo Mari Yarn jest zastrzeżonym znakiem towarowym.