pif chamonix

 

W dzisiejszym odcinku naszej filmowej serii “Magazynowe Refleksje” chcemy wam pokazać jedną z naszych ulubionych włóczek - Chamonix od włoskiej firmy Lana Gatto. To puszysta i kolorowa włóczka, która składa się z 56% alpaki, 24% wełny i 20% poliamidu. Jest idealna na ciepłe i miękkie projekty, takie jak czapki, kominy, swetry czy kardigany. Nitka ma wyraźny, alpakowy włosek, który nadaje jej niepowtarzalnego uroku. Kolory układają się w płynnie przechodzące pasy, tworząc ciekawe wzory.

W filmie Inna i Renata pokazują wam różne kolory włóczki, opowiadają o jej właściwościach i dają kilka pomysłów na projekty. Możecie też zobaczyć, jak włóczka wygląda na drutach i w gotowych robótkach. Mamy nadzieję, że film was zainspiruje i zachęci do spróbowania włóczki Chamonix.

Włóczka Chamonix jest bardzo przyjemna w dotyku i w robótkach. Nie gryzie, nie mechaci się i nie rozdwaja. Ma dość grubą nitkę, dlatego najlepiej sprawdza się na drutach nr 6 lub 7. Próbka 17 oczek i 20 rzędów to kwadrat 10 cm x 10 cm. Włóczkę należy prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie stosować wybielaczy ani suszarki. Włóczka jest dostępna w wielu pięknych kolorach, od pastelowych po intensywne.

W naszym sklepie internetowym e-dziewiarka.pl znajdziecie włóczkę Chamonix w atrakcyjnej cenie. Co więcej, do piątku, 16 lutego 2024 r. mamy dla was specjalną promocję - 20% rabatu na wszystkie kolory włóczki Chamonix! To świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w tę wyjątkową włóczkę i zacząć nowy projekt. Nie zwlekajcie, bo ilość włóczki jest ograniczona!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do naszego sklepu e-dziewiarka.pl, gdzie znajdziecie nie tylko włóczkę Chamonix, ale też wiele innych włóczek, akcesoriów i wzorów. Do zobaczenia w następnym odcinku “Magazynowych Refleksji”!

Zaloguj się by komentować.