Zobacz kilka dostępnych narzędzi do usuwania zmechaceń z już gotowych dzianin.

{jcomments on}

Jak zwykle zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i proponowania tematów kolejnych odcinków e-dziewiarka TV.

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Mariolcia
5 years ago
dziękuję Wam bardzo za uwagi i komentarze.
Like Like
0
Joanna1971
5 years ago
Wspaniale że są tacy ludzie, którzy chcą dzielić się informacjami. Dzięki takim dziewiarkom jak pani można wiele się dowiedzieć i nauczyć. Raczej nie jestem już początkującą dziewiarką ale wciąż się uczę i wciąż dowiaduję się czegoś nowego. Film bardzo ciekawy i przydatny.
Like Like
0
Anowi
5 years ago
Mariolcia, dzięki za kolejny odcinek i czekam na kolejne. ? Bardzo proszę, aby w jednym, z kolejnych odcinków omówić, jak ładnie zrobić pokrój pachy w dzianinach robionych od dołu. Wg opisów wychodzą mi zbyt wycięte, a Pani leżą idealnie. Szczególnie te, gdzie nie ma rękawów, np. W sukienkach.
Like Like
0
IrenaMB
5 years ago
Bardzo przydatne informacje. Chciałam tylko uzupełnić, że jest włóczka, która się nie mechaci. To Zitronowe Kimono. Zrobiłam mężowi sweter, który jest noszony ciągle. Przeżył wiele podróży samochodem, kiedy, jak wiadomo, pas niszczy niemal każde ubranie i wciąż wygląda dobrze. Oczywiście widać tę ciągłą eksploatację w postaci wypchanych łokci, czy przytartych mankietów co przy tak intensywnym użytkowaniu nie dziwi, jednak żadnych zmechaceń nie ma. Polecam tę włóczkę na męskie, niezbyt ciepłe, swetry. Ja właśnie zastanawiam się z jakiego koloru zrobić kolejny.
Like Like
0
Mariolcia
5 years ago
DZiękuję Moni, bluzeczka powstała z włóczki Lino od Lang Yarns według ich projektu z Fam chyba 188. W moim archiwum jest wpis na ten temat. jakieś 2 lata temu chyba.
Like Like
0
Moni42
5 years ago
Informacje jak zwykle bardzo przydatne. Mariolciu proszę o informację gdzie mogę znaleźć wzór dzianiny, którą miałaś na sobie. Świetna :-)
Like Like