Włóczki od firmy lang Yarns cieszą się nieustającym uznaniem osób dziergających. Wysoka jakość, ogromna różnorodność włóczek i ich kolorów sprawia, że trafiły do rąk dziewiarskich na całym świecie.

Popularność jest na tyle duża, że często producent, mimo swoich starań, ma problem z zaspokojeniem rynku w swoje wyroby.

Włóczki jak każdy produkt ma swój ograniczony czas życia. Starsze odchodzą, a nowe zastępują ich miejsce. Dlatego teraz mamy okazję na zaoferowanie Wam włóczek, które już wychodzą z oferty firmy Lang Yarns, a przez długi czas, liczony w latach, gościły na półkach sklepowych całego świata. 

Oferta obejmuje kilka kategorii włóczek, a wszystkie w atrakcyjnej ofercie z rabatem 40%.

Rabaty nie sumują się i nie łączą z innymi upustami. Ta wyjątkowa oferta trwa niestety tylko do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy.

Włóczki w ofercie:

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Mariolcia
2 years ago
Agato uśmiechnęłam się czytając Twój komentarz jak i wszystkie poniżej. Miło gdy zostawiacie ślad oglądnięcia właśnie poprzez komentarze. Dziękuję
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Ten filmik to rozkosz dla uszu, oczu, serca... A potem pustki na koncie, ale i satysfakcja, że świetne zakupy zrobiłam! Zrabatowane włóczki w takiej jakości!
Like Like
0
Margarida
2 years ago
Bardzo dziękuję za przedstawienie wszystkich zrabatowanych włóczek. Najpierw obejrzałam, później kupiłam, a na końcu komentuję. I dobrze zrobiłam, bo włóczki objęte promocją wyparowały z półek w ciągu dwóch dni. Taki szał to pamiętam jedynie z Donnegalem. Dziękuję za to co robicie w e-dziewiarce!
Like Like
0
matylda
2 years ago
A ja jestem bardzo zadowolona z filmików Twoich Mariolciu. Takie porządkujące podstawowe informacje dziewiarskie. Robisz to doskonale. Ja lubię konkrety podawane przez wytrawne dziewiarki.
Dziękuję i pozdrawiam.
Like Like
0
MADZIA 74
2 years ago
Ale niespodzianka. W tym filmie bardzo dokładnie widac kolory z boku, z góry . Pieknie pokazane.
Like Like