Zapraszam do obejrzenia filmu instruktażowego, który pokaże Ci jak w łatwy i szybki sposób wykonać piękną bluzkę dzierganą od boku z włóczki Paradise od Lang Yarns. Ta prosta w wykonaniu bluzka składa się tylko z dwóch zszytych prostokątów, a efekt końcowy z pewnością Cię zachwyci.

Nauczysz się jak przygotować włóczkę, jak dobierać odpowiedni rozmiar oraz jak dziergać prostokąty, które później zostaną zszyte i przekształcone w piękną bluzkę.

Włóczka Paradise od Lang Yarns to doskonały wybór, jeśli szukasz miękkiej i przyjemnej w dotyku włóczki o pięknej fakturze. Dzięki niej Twoja bluzka będzie nie tylko wyjątkowo stylowa, ale także bardzo wygodna w noszeniu.

Obejrzyj film instruktażowy i przekonaj się, że nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z dzierganiem, to wykonanie własnej, unikatowej bluzki może być łatwiejsze, niż myślisz!

W roli głównej włóczka Paradise

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
magdadyl66
1 year ago
Ja już mam kupioną tę włóczkę od jakiegoś czasu właśnie z myślą o tej bluzeczce. Tylko mam kolor 39- jest cudowny. Widziałam na stronie Langa. Miło więc zobaczyć jak się ją dzierga.
Like Like