Zapraszamy wszystkie dziewiarki i dziewiarzy na specjalne spotkanie na żywo, które odbędzie się na YouTube w sobotę, 13 maja 2023 r., o godzinie 11:00. Przygotowaliśmy dla Was interesujący program, który mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Oto szczegóły:

Prezentacja dzianin wykonanych przez zespół e-dziewiarek:
Podczas tej części spotkania zespół e-dziewiarek zaprezentuje Wam różne dzianiny wykonane przy użyciu włóczek dostępnych w naszym sklepie internetowym. Będziemy omawiać różne wzory, techniki dziergania i ciekawe projekty, które można zrealizować przy ich użyciu.

Prosty wzór do kolekcji:
Nasi eksperci podzielą się prostym wzorem, który będzie idealny dla początkujących oraz tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Wyjaśnimy krok po kroku, jak go wykonać i udzielimy wskazówek dotyczących technik dziergania.

Rzut oka w kosz z nowościami:
Przedstawimy Wam najnowsze przybytki do naszego sklepu - świeże dostawy włóczek i akcesoriów dziewiarskich. Będziecie mieć okazję zobaczyć je przed premierą i dowiedzieć się więcej na ich temat.

Sobotni rabat:
W trakcie spotkania ogłosimy specjalny rabat na wybrane produkty dostępne w naszym sklepie. Będziecie mogli skorzystać z promocji tylko przez ten weekend, więc warto być z nami na bieżąco.

Licytacja włóczki:
Przeprowadzimy także licytację niezwykłych włóczek. Będziecie mieli szansę zdobyć unikalne i limitowane serie włóczek oraz dodatkowe gadżety dla pasjonatów dziergania.

Przegląd prasy:
Na zakończenie spotkania przedstawimy Wam przegląd prasy dotyczący dziergania. Podzielimy się najnowszymi artykułami i inspiracjami ze świata dzianin.

Będziemy wdzięczni za Waszą obecność i udział w naszym wydarzeniu na żywo. Spotkanie zostanie transmitowane na naszym kanale YouTube, więc możecie dołączyć z dowolnego miejsca na świecie.

Nie przegapcie tego wspaniałego spotkania dla miłośników dziergania!

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
piskorzyna@interia.pl
1 year ago
Do miłego spotkania jutro! nie przegapię!
Like Like like love 4