Zapraszamy wszystkich pasjonatów ręcznego dziergania na ekscytujące spotkanie dziewiarskie na żywo, które odbędzie się na kanale "Sklep e-Dziewiarka" na YouTube! Czeka nas wiele fascynujących atrakcji i inspiracji, które na pewno umilą czas spędzony przy włóczkach.

Oto program tego niezwykłego wydarzenia:

Prezentacja dzianin wykonanych przez zespół e-Dziewiarki:
Podczas tej części spotkania zaprezentujemy Wam różnorodne projekty wykonane przez nasz zespół, przy użyciu włóczek dostępnych w naszym sklepie. Będziecie mieli okazję podziwiać różnorodność kolorów, faktur i wzorów, które można osiągnąć przy pomocy naszych produktów.

Wzór na życzenie - z cyklu ażur do kolekcji:
W ramach tej części spotkania zrealizujemy Wasze indywidualne prośby o prezentację konkretnego wzoru dzianiny. Skupimy się na technikach ażurowych, które są tak popularne wśród naszych klientów.

Rzut oka w kosz z nowościami:
W naszym sklepie zawsze staramy się wprowadzać nowe, ciekawe produkty, które mogą zainspirować Was do dziergania. W trakcie spotkania zaprezentujemy Wam najnowsze produkty z naszej oferty. Będziecie mieli okazję zobaczyć i poznać nowe włóczki, akcesoria oraz narzędzia, które mogą uczynić Wasze rękodzieło jeszcze bardziej satysfakcjonującym.

Sobotni rabat:
Mamy dla Was świetną wiadomość! W związku z naszym spotkaniem, przygotowaliśmy specjalną promocję. Od 15 do 20 lipca 2023 r., na wszystkie włóczki marki Lana Gatto, obowiązywać będzie rabat w wysokości 20%! To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości włóczki i rozpocząć nowe projekty dziergane z pasją.

Licytacja włóczki:
Aby umilić Wam sobotni poranek i wprowadzić trochę ekscytacji, zorganizujemy licytację wyjątkowych włóczek. Będziecie mieli szansę zdobyć limitowane serie włóczek, które są trudno dostępne na rynku.

Przegląd prasy:
Na zakończenie spotkania zaprezentujemy Wam przegląd najnowszych publikacji dotyczących ręcznego dziergania. Podzielimy się z Wami inspirującymi artykułami, nowymi trendami i ciekawymi projektami, które mogą poszerzyć Waszą wiedzę i pasję do dziergania.
Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na naszym kanale "Sklep e-Dziewiarka" na YouTube. Przygotujcie swoje włóczki, druty i gotowość do dziergania!

Zaloguj się by komentować.