Zapraszam serdecznie wszystkie Dziewiarki i Dziewiarzy na spotkanie na żywo na kanale "sklep e-dziewiarka" na YouTube, które odbędzie się 9 września 2023 roku o godzinie 11:00. Poniżej znajdziecie program spotkania:

Prezentacja dzianin zespołu e-dziewiarka, które mogą zostać wykonane z włóczek dostępnych w e-dziewiarka.pl: Rozpoczniemy od zaprezentowania inspirujących projektów, które można stworzyć przy użyciu włóczek dostępnych w naszym sklepie internetowym e-dziewiarka.pl. Pokażemy Wam różnorodność projektów, pomysłów i technik dziergania, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji do Waszych własnych projektów.

Projekt Kangur w Kapturze: Opowiemy kilka słów o naszym najnowszym projekcie, jakim jest sweter "Kangur w Kapturze". Podzielimy się inspiracją i ciekawostkami dotyczącymi tego projektu oraz pokażemy efekt końcowy.

Rzut oka w koszyk z nowościami: Przedstawimy Wam najnowsze produkty i dodatki dostępne w naszym sklepie e-dziewiarka.pl. Będziecie mieli okazję zobaczyć, co jest teraz dostępne i jakie nowości mogą być przydatne w Waszych dziewiarskich projektach.

Sobotni rabat niespodzianka: Zapowiemy specjalny rabat dostępny tylko w sobotę, który będzie niespodzianką dla naszych widzów. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w włóczki i akcesoria w atrakcyjnej cenie.

Licytacja włóczki: Przygotujemy licytację, w której będziecie mieli szansę zdobyć piękne włóczki w wyjątkowych kolorach.

Przegląd prasy: Podzielimy się z Wami interesującymi artykułami i wzorami znalezionymi w prasie dzianinowej. Może to być źródłem inspiracji dla Waszych przyszłych projektów.

Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie i spędzimy razem miło czas, dzieląc się pasją do dziergania. Do zobaczenia 9 września o godzinie 11:00 na kanale "sklep e-dziewiarka" na YouTube!

Zaloguj się by komentować.